IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

usput ima netko inforamaciju kada je isplata dividende od 75,00 kn i na koji je dan potrebno imati tu dionicu?



ma vraga, nemam više vjere u burzu i dionice …
kada popušiš 80% portfelja onda se iskreno pitaš i pjevaš pjesmu "Šta je meni ovo trebalo…?"

uu kolega , pa niej valjda 80%. Kad ste vi ulazili u dionice?

[/quote]
Mislim da je pogrjesijo jer ako smo pali sa portfeljom od cc 50% eeeeee onda treba da ta dionica nartaste 100% da se vrati portfelj na NULU

vjerojatno laganica trzaja prema gore sljedeci tjedan makar nisam 100 posto siguran ali moze biti
pofuk

http://www.poslovni.hr/84911.aspx
.

IGH potpisao ugovor o projektiranju dionice A1 PLOČE – DUBROVNIK a biće još


usput ima netko inforamaciju kada je isplata dividende od 75,00 kn i na koji je dan potrebno imati tu dionicu?

Skupština je 14 .07 a dividenda će biti isplaćena u roku 30 dana od dana skupštine to je po naj novijem i dividenda je 75 kn

dakle na dan 14.07. se gleda količina dionica koju sposjeduješ i do Gospe nam je neka lovivca na računu?!

http://www.avaz.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=8856&Itemid=229


malo štampice

mislim da rokamo prema dole, bez obzira na dividendu ,baš im i nije neka,i na potpisan ugovor o projektiranju dionice autoceste A1 sektor Ploče-Dubrovnik.Sve u svemu pušiona.

ne padamo mi, jer nemas igh, da imas igh, ne bi pisao ovako

ti bi htio da padne pa da kupis [bye]

nekako malo brojeva na igh u zadnje vrijeme, raj za ove koji pisu up, up i down, down [tongue]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ja ga više nemislim kupovat,imao sam ga popriličan broj i prodao na 12000 milja,ne drukam ni gore ni dolje ,nego je trend totalno negativan ***obrisano***


ja ga više nemislim kupovat,imao sam ga popriličan broj i prodao na 12000 milja,ne drukam ni gore ni dolje ,nego je trend totalno negativan ***obrisano***

kad je bio 12000 milja?!

New Report

Close