IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Molim vas da mi netko objasni gdje se mogu vidjeti skriveni nalozi i kako je moguće zadati istog ???

Unaprijed zahvaljujem


Skriveni nalozi se ne vide,ne vidi ih nitko a zna za njih samo onaj koji ih je zadao.
Zadaju se usmenim putem kod brokera(elektronsko zadavanje nije moguče nigdje).
Vidljiva mora biti najmanje jedna desetina naloga( popularno zvani "sante leda" – 1 desetina viri ostalo je skriveno.

P.S Netko je danas opali 120 komada po bidu ,pa potom pedeseticu,mislim da vam još nije kasno….neču reći za šta al pametnom dosta..pozdrav.
[/quote]

Zahvaljujem na odgovoru…

na 4300 sve prodajem...

prva transakcija danas na IGH u 10,39 i to skidanje sa bida 2 kom. po 10.987,dok nalozi na asku i dalje na 10818!!! Nedamo mirovincima IGH ispod 15k!!! [thumbsup] [lol]

nema predaje!!!!!!!

Zna li se kada IGH ulazi na službeno tržište ?

Iz današnjeg večernjaka,prilog kvadrat po mjeri

IGH dobio posao u ruskom gradu Penzi

Projekt klizališta i kazališta

U konkurenciji nekoliko svijetskih projektantskih biroa Institut građevinarstva Hrvatske(IGH) s projektantskom kućom Produkcija 4D dobio posao projektiranja sportske dvorane i kazališta u ruskom gradu Penzi čija će gradnja stajati 50 milijuna eura.Ledena dvorana u Penzi za 6000-7000 gledatelja namjenjena je hokejaškim utakmicama,ali će se u njoj održavati i druge priredbe.Osim sportske dvorane,gradske vlasti odlučile su sagraditi i kazalište jer je postojeća zgrada u lošem stanju.Projekt za Ledenu dvoranu i operu u Penzi treba bi biti završeni u roku šest mjeseci,a gradnja bi trebala biti gotova za dvije godine.
Grad Penza,smješten jugoistočno od Moskve,veličine je Zagreba.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

ma IGH gradi čuda i jaka je firma, ali što iskreno vrijedi kada je trend burze nikakav i sve ide znaš već kamo

bravo za Gjuru [thumbsup]

IGH i talijanski IESCO potpisali ugovor o suradnji
Business.hr/Hina
18.06.2008 13:58
Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) i talijanska projektantska grupacija IESCO potpisali su danas sporazum o suradnji, priopćeno je iz IGH-a.

IESCO je jedna od vodećih grupacija za projektiranje visokogradnje i infrastrukture u Italiji, a suradnjom sa IGH-om otvara se mogućnost zajedničkih poslova na domaćim i stranim tržištima, kaže se u priopćenju.

Potpisivanje sporazuma s IESCO-om nastavljen je niz poteza kojima se IGH nastoji pozicionirati na europskih tržištima.

Tako je s ruskom građevinskom grupacija SKM potpisao šest ugovora kojim se osnivaju tri zajedničke tvrtke u Moskvi i Zagrebu za zajedničko razvijanje građevinskih projekta na ruskom, ukrajinskom i drugim europskim tržištima.

Zajedno s bugarskom projektantsko-izvođačkom tvrtkom Gasstroymontaj IGH je osnovao Institut za infrastrukturne projekte sa sjedištem u Sofiji, u kojem IGH i Gasstroymontaj imaju po 50 postotni vlasnički udjel, čime je IGH ušao na bugarsko tržište.

Najavljeno je i osnivanje Instituta građevinarstva Sarajeva, koji bi trebao početi s radom u proljeće 2009. godine.

IGH je ove godine dobio i posao projektiranja 10 hidroelektrana u Rusiji, na rijeci Argun, vrijedan više od 100 milijuna eura.

Grupa IGH u prošloj je godini ostvarila neto dobit od 56,3 milijuna kuna, što je 66 posto viša neto dobit u odnosu na 2006. godinu. Ukupni prihodi u 2007. godini iznosili su 693,8 milijuna kuna, što je 100,1 milijun kuna ili 16,8 posto više u odnosu na godinu prije.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

sve vijesti super a mi klizimo i klizimo [shocked], ima li netko kakvo realno objašnjenje???

nema predaje!!!!!!!

Fondovi se iskrcavaju, čim je objavljena ona vijest od škotske banke je krenula velika navala na prodaju. 80 komada otišlo s bida za par sekundi i još uvijek ne prestaje

Sve super poslovi, ali IGH izgleda ništa ne vrijedi .Totalna rasprodaja


Fondovi se iskrcavaju, čim je objavljena ona vijest od škotske banke je krenula velika navala na prodaju. 80 komada otišlo s bida za par sekundi i još uvijek ne prestaje

pad je očit nema šta , ali ovih 80 kom otišlo je u komadu veliki prodao -veliki kupio….nisam pratio taj period ali gledajući sad transakcije mislim da se radilo o dogovorenoj transakciji…..

ma lako za tih 80 komada, ma panika i euforija vlada, sada pucaju margini 100% i čisti se tržište.
Ljeto bi čak i moglo biti ok, a zadnji kvartal još bolji.
Mislim da nema sada smisla prodavati s gubitkom, ja sam po 12.500,00 kn uzimao i nek padne na 7000,00 kn pa ću nadokupiti ili u najgorijem pričekati da se vratiti, jednom mora

molim k/p

hvala

New Report

Close