IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Novi ugovor potpisan u RUSIJI IGH za RUSE projektira klizalištei kazalište

sa mostova na kazaliste???

IGH potpisao ugovor s Rusima vrijedan 50 milijuna eura!!!
Institut građevinarstva Hrvatske potpisao je ugovor s vlastima ruskog grada Penze o projektiranju sportske dvorane i gradnje kazališta, prenosi Jutarnji list.
Novi Radićev projekt vrijedan je 50 milijuna eura, a IGH je dobio posao zajedno s projektantnom kućom Produkcija 4D.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2bb0aa36-74ad-44cf-aa50-1f25dc21f6b1&ref=lastadd [thumbsup] [thumbsup]

nema predaje!!!!!!!



Novi ugovor potpisan u RUSIJI IGH za RUSE projektira klizalištei kazalište

sa mostova na kazaliste???
[/quote]
U čemu je problem?? Projektira se sve ono za što je tvrtka kao IGH osposobljena i ovlaštena, a da ne kažemo i vrlo uspješna u tome! Baš me zanima do kud ćemo danas dogurati!

nema predaje!!!!!!!

Nije nešto sića samo 50 miliona eura

Izgleda neki istovar u toku.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Umjesto kupnje raste prodaja [angry]
Top ask
CIJENA KOLIČINA
11.300,00 3
11.344,00 2
11.345,00 1
11.349,00 12
11.399,00 5
11.444,44 1
11.566,99 9
11.567,00 1
11.575,00 25
11.600,00 12

Teško da ćemo nešto veću cjenu postić danas kao da nevidite da kod nas kad NETKO odluči da tržište počne rast onda rastemo bez obzira na postignutim reultatima i veličini poslova da se to mjeri IGH nebi bio na ovim cjenama ali neće to jo dugo i ovoj dinici će sunce zasjati


Novi ugovor potpisan u RUSIJI IGH za RUSE projektira klizalištei kazalište

50mil Eur

davor07

Pošto sam dobio dosta privatni poruka vezanih o poslu za luku VUKOVAR mislim da je ovo korektnije da odgovorim za dioničare IGH posao je velik a financiraju ga RUSI žao mi je više nemogu da iznesem molio bi da me ne obrišete

IGH potpisao ugovor s Rusima vrijedan 50 milijuna eura

Institut građevinarstva Hrvatske potpisao je ugovor s vlastima ruskog grada Penze o projektiranju sportske dvorane i gradnje kazališta, prenosi Jutarnji list. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Pošto sam dobio dosta privatni poruka vezanih o poslu za luku VUKOVAR mislim da je ovo korektnije da odgovorim za dioničare IGH posao je velik a financiraju ga RUSI žao mi je više nemogu da iznesem molio bi da me ne obrišete

Nije u pitanju posao za Luku Vukovar,nego je LUKOIL kupio mali naftni terminal za opskrbu brodova koji se nalazi na zemljištu uz samu Luku Vukovar.Radi se o zemljištu otprilike o 10000 m2 na kojem su prije par godina postavljene 4 nova spremišta za gorivo sa infrastrukturom za opskrbu riječnih plovila.
Ne znam šta LUKOIL s tim namjerava ali nema tu prostora za bilo kakve ambiciznije poduhvate,a ni velikih para za IGH ako bude uključen u taj posao.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Umjesto kupnje raste prodaja [angry]
Top ask
CIJENA KOLIČINA
11.300,00 3
11.344,00 2
11.345,00 1
11.349,00 12
11.399,00 5
11.444,44 1
11.566,99 9
11.567,00 1
11.575,00 25
11.600,00 12

Razmisli zašto umjesto najvećeg posla u Rusiji oni drukaju na naslovnicu klizalište,a svi čekamo nešto drugo,mažu nam oči i izlaze,da nije tako danas bi barem narasli ali prodaja je bila iznimno fokusirana na izlaz,tak da….pametnom dosta.

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close