IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zg 26.05.2006.
dobar dan svima
pofuk ovdje
oprostite kaj gnjavim ali sam htel pitati nekog iskusnijeg od mene(buduci da sam ocajan)
htel bi si neku lovicu okrenuti a vidim da je ova dionica pocela tonuti pa ako ima dobronamjeran sa dovoljno iskustva da li bi mi mogao pomoci sa savjetom do kud bi mogla ici
unaprijed hvala
srdacno Vas pofuk

Eh na to pitanje ti nitko, na zalost, ne moze dati odgovor.

@ vipy
5.5x ???
Kako se do toga došlo?

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

di je sada valentin ako se nevaram on je uvjek drukao prema dole, izgleda je kupio i zaglavio [lol] , bez ljutnje ali trebap bi mi netko da dodruka do 7k, imam kesa a volio bih malo jeftinog

ne mari za male stvari i ostat ce male

da to se i ja bojim da je istina,ali kad bi se bar nekak moglo napipati bar da malo omirisem neku lovicu da me zvlece iz depre.zadnji put sam ga skuzil kad je bio ali nisam imo cohones prodat druge dionice i uletit u ovu nasu narodnu,hm da to je bila velika greska,al nema beda mislim da bumo prije ili kasnije napipali dno


da to se i ja bojim da je istina,ali kad bi se bar nekak moglo napipati bar da malo omirisem neku lovicu da me zvlece iz depre.zadnji put sam ga skuzil kad je bio ali nisam imo cohones prodat druge dionice i uletit u ovu nasu narodnu,hm da to je bila velika greska,al nema beda mislim da bumo prije ili kasnije napipali dno

Nemoj traziti dno jer ga je gotovo nemoguce pogoditi. Odredi si cijenu koja te zadovoljava, postavi se i cekaj. I ne drami ak ode i nize od toga.


@ vipy
5.5x ???
Kako se do toga došlo?

cijena dionice X izdane… nisam uskladjivao za trezorske, radio u excelu ne da mi se ponovo…nadam se da se nisam shebo

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@ vipy

Nadam se da ćemo oboje biti u pravu.
Nekome je dosta 10%, nekome malo 30%, pitanje je ukusa i tolerancije rizika.
U svakom slučaju, za mene je IGH izrazito perspektivna tvrtka, a na razinama 20 > P/E > 25 bi bila vrlo dobra kupnja.

Napomena:
Korekcija je na mene ostavila gadan osječaj opreza, tako da sad pušem i na hladno. Ne bih želio kupiti dionicu i čekati 5 godina da dođem na nulu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Nov sam u ovoj dionici. Pratio sam vijesti o masi novih ugovora ali mi je promaklo šta je s dividendom pa može li mi tko reći išta u vezi dividende jeli već bila ili će biti, kolika je i kada je ili je pak uopće nema???
Unaprijed hvala [thumbsup]

http://www.biznis.ba//index.php?option=com_content&task=view&id=32823&Itemid=59

možda se i tu nešto ubode


cijena dionice X izdane… nisam uskladjivao za trezorske, radio u excelu ne da mi se ponovo…nadam se da se nisam shebo

Čini da je 5.5 ipak malo previše.
Mislim da je oko 2 ali je onako iz glave pa nije u decimalu.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

@vendetta,
ajd izracunaj pa da vidimo

@ Chavez
Ma sve 5, ja sam dao misljenjena usporedbu s ernt, radio sam nesto oko industrije ernt pa sam si dao truda i moj je zakljucak da ernt ce morati dosta raditi da se obrani od ekipe iz Indije & Co.

Sto se tice igh, ja sam 4. put u ovoj dionici i meni je dovoljno sto sam siguran da oni svake godine stvaraju vrijednosti ili imaju slatku EVU [kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Pa meni ispada da je ERNT oko 3 000 000 000 a IGH 1 500 000 000

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close