IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



I hvala na ovoj ocjeni 1%
Drago mi je da znam da je zapekla nekoga (više njih?) od navedenih.

Kaj se uzbudjujete oko toga kolega? Ja se ne obazirem na te pizd… od ocjena. Svaka budala ima svoje veselje pa nek se vesele i nek lupaju kaj hoce.
[/quote]
definitivno,
evo ja sam ti da 100 i sad ti je sigurno lakse

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ma ne! Pa ovo je bio iskren osjećaj radosti.
Pa nema ništa gore nego da te netko uopće ne doživljava!
Ovo je bar mala satisfakcija koju se nadam da ostali njima više neće pružati.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...




I hvala na ovoj ocjeni 1%
Drago mi je da znam da je zapekla nekoga (više njih?) od navedenih.

Kaj se uzbudjujete oko toga kolega? Ja se ne obazirem na te pizd… od ocjena. Svaka budala ima svoje veselje pa nek se vesele i nek lupaju kaj hoce.
[/quote]
definitivno,
evo ja sam ti da 100 i sad ti je sigurno lakse
[/quote]

Je lakse mi je. Osjecam se lako kao nakon zahoda ujutro [lol]

i ekipa kakva su predviđanja za ponedeljak ,ja osobno mislim da idemo još dolje,

Po onome što se sinoć dalo zaključiti gledajući Karduma nisam baš siguran da drugi tjedan sljedi nekakav oporavak …..

na 4300 sve prodajem...


i ekipa kakva su predviđanja za ponedeljak ,ja osobno mislim da idemo još dolje,

Nemoj tako, ja baš ne mislim kao ti, upravo obrnuto.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Po onome što se sinoć dalo zaključiti gledajući Karduma nisam baš siguran da drugi tjedan sljedi nekakav oporavak …..

Otkad Kardum određuje kamo ćemo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma hebe se Kardumu i Motušiću kamo će burza, gore il dolje , njih to nezanima , njih zanima samo promet, kad npr. rokne crobex 6% sa 170 milja kuna to je njima prekrasan dan, uostalom da ih zanimaju dionice bili bi investitori a ne brojači prometa


Ma hebe se Kardumu i Motušiću kamo će burza, gore il dolje , njih to nezanima , njih zanima samo promet, kad npr. rokne crobex 6% sa 170 milja kuna to je njima prekrasan dan, uostalom da ih zanimaju dionice bili bi investitori a ne brojači prometa

Sve ste rekli sa time.
A prometa od 170 milja na ovim razinama i više , neće biti na burzi još neko vrijeme.
Btw tema je igh
Igh se još i dobro drži, ali u petak je brana od 190 dionica na 12228kn pukla samo tako.
Sretno svima [bye]


Nema više ni Jure Radića da govori da treba kupovati, tobože neki intervjui. On je prodao s cijelom vojskom oganiziranom na najvećim razinama i čeka ponovno na 7000-8000 kada će izaći novi intervju gdje će reći: Ja bih kupovao sada je vrijeme i smijat će se opet u facu svima. Sramota!

Previše vjeruješ u zavjere…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO



Ma hebe se Kardumu i Motušiću kamo će burza, gore il dolje , njih to nezanima , njih zanima samo promet, kad npr. rokne crobex 6% sa 170 milja kuna to je njima prekrasan dan, uostalom da ih zanimaju dionice bili bi investitori a ne brojači prometa

Sve ste rekli sa time.
A prometa od 170 milja na ovim razinama i više , neće biti na burzi još neko vrijeme.
Btw tema je igh
Igh se još i dobro drži, ali u petak je brana od 190 dionica na 12228kn pukla samo tako.
Sretno svima [bye]
[/quote]

zanimljivo da korisnik ne uočava da je nekome 12.228 kn odlična cijena za ulaz [lol] [lol] i to sa preko dva milijuna kuna [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

zanimljivo kako neki likovi pljuju po igh, tu su po meni dva razloga ili politička orijentacija ili osobne frustracije, mnogo je ljudi prodalo igh po 7000 i sad je frka, drugačije ne mogu razumjeti ovakva ponašanja u svako vrijeme, svaki dan jedan do dva nicka trkeljaju isto, smisao burze je da papiri ciklički prelaze iz slabih u čvrste ruke e sad ako su kolegi valentinu i sličnima ručice zadrhtale na 7000 j… ga čovjek uči dok je živ na burzi prvo treba osjetiti bol da bi se nešto zaradilo.
Sjećam se nekog lika na ovoj temi koji je pljuvao slično kao ovaj po igh jer ima građevinsku firmu ili tako nešto pa je morao plaćati igh skupe analize cementa i čovjek zbog toga isfrustriran što ćeš ima nas svakakvih.
Igh na 7000 = crobex oko 3000 ili ispod toga pa ako neki baš to priželjkuju neka

New Report

Close