IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lijepo ga svi ignorirajmo, kad još nije prošljakala ta funkcija na forumu!!!!

nema predaje!!!!!!!


Likvidacijskom…? [smiley]

Smiley-i rade… [tongue]


a danas IGH ide u likvidaciju?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

gdje je odgovor valentine?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Tražio si metodu…don’t kill the messanger…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

jesi siguran da je likvidacijska toliko?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Valentina je rekla istinu, cijena je pala s 13500 na 11.200, tko je ušao s 150 komada na 13500 gubi preko 300000 kuna, a gubit će još više kako dani budu odmicali, stagnacijom i padom prihoda i dobiti u sljedećim godinama ne može pozitivno utjecati na cijenu dionice.

Trenutna fer vrijednost IGH je između 3000-4000 kuna. [bye]


Nije baš 3000, ali nikako nije 13500.
Balon balon, koji će kada tad puknut a onda će biti suza-

Ovo je odlična tvrtka, ali dionica joj je fundamentalno debelo precjenjena

Previše se opterećujete s natpisima na forumu. Nije to toliko bitno, meni je isto kada netko kaže da će IGH a 20000 kao i da će na 4000, potpuno isto jer za to trebaju jaki argumenti.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


Trenutna fer vrijednost IGH je između 3000-4000 kuna. [bye]

To je rekao soc od kave ili grah tresnjevac?
[lol]


Nije baš 3000, ali nikako nije 13500.
Balon balon, koji će kada tad puknut a onda će biti suza-

Ovo je odlična tvrtka, ali dionica joj je fundamentalno debelo precjenjena


Dajte metodu, inace je ovo drukanje.
kako je ovo proslo moderiranje?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja kažem kako je super da ljudi više ne komentiraju postove valentine a vi tek onda navalili.
Što se tiče njegovih metoda procjene-prije mijesec-dva postavio sam mu isto pitanje tj. da mi malo objasni te svoje analize na što je, začudo, odgovor bio "ne znam objasniti" i "ja mislim…"
Od toga trenutka mi je njegovo mišljenje jednako važno kao i mišljenje VonBrauna, Crnog Ive,Kairosa,Fidela,Raikonena,Thompsona i slične ekipe stručnjaka.(Iveka namjerno nisam spomenuo jer on ima mozga ali ga "specifično" koristi)
Ipak ne mogu vjerovati da ih komentiraju neki iskusniji forumaši.
Neka ljudi pišu što žele-svi imamo to pravo-ali ne mogu shvatiti beskonačne pokušaje da ih se uvjeri u suprotno.
Ignor fonkcija je stanje mozga!
Meni već sad super radi.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

I hvala na ovoj ocjeni 1%
Drago mi je da znam da je zapekla nekoga (više njih?) od navedenih.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


I hvala na ovoj ocjeni 1%
Drago mi je da znam da je zapekla nekoga (više njih?) od navedenih.

Kaj se uzbudjujete oko toga kolega? Ja se ne obazirem na te pizd… od ocjena. Svaka budala ima svoje veselje pa nek se vesele i nek lupaju kaj hoce.

New Report

Close