IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko se krije iza th srbničkih ZABE?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja se vratija sa malog odmora kad moj nalog na kupnji poklopljen!
opet sam ušao u IGH, izlazim iza 15T!
a kada će biti?———uskoro [wink]

dan je pametniji od noći

mislim da su se s…… svi oni koji su prodali, na kupnji 200kom, idemo danas iznad 12k [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


mislim da su se s…… svi oni koji su prodali, na kupnji 200kom, idemo danas iznad 12k [thumbsup]

pa svako malo idemo preko 12k, imaš neku novu informaciju? koliko sam primjetio u zadnjih par tjedana je situacija između 11 i 13k

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ovo je sigurno mirovinac sa 193 komada na kupnji. Obzirom da su kupovali po cijeni od 12 XXX ovo je za njih povoljna kupnja.

Ne želim dosađivati, ali vama je normalno onakvo lupanje po kupnji, nedavno sam rekao da idemo duboko ispod 11.000 i to će biti uskoro, kad se sjetim pojedinaca da je kupnja na 11.000 dobra kupnja, više ne piše, jer je svoj posao odradio.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nema više ni Jure Radića da govori da treba kupovati, tobože neki intervjui. On je prodao s cijelom vojskom oganiziranom na najvećim razinama i čeka ponovno na 7000-8000 kada će izaći novi intervju gdje će reći: Ja bih kupovao sada je vrijeme i smijat će se opet u facu svima. Sramota!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kupnja – IGH-R-A
3 11.150,00
3 11.121,00
6 11.120,00
1 11.111,11
8 11.101,00

Prodaja – IGH-R-A
2 11.199,00
53 11.200,00
4 11.300,00
2 11.359,99
3 11.360,00 [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zasto pratis ovu dionicu valentine ako nevalja

A vidim da se većina forumaša opametila!
Prestali ste čitati i komentirati Valentinu.

Još da nam je par loših vijesti od uprave i cijena bi polako i sigurno gore.
Na dobre su se valjda svi već naviknuli?!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

6 milijuna kuna prometa uz -4,5% , dosta uvjerljiva uvertira u poslove u Čečeniji vrijedne 100.000.000 eura, sada se jedino možemo slatko nasmijati na prijevari tog tzv. ekonomskog dnevnika i dotičnog gospodina. Sramota!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Likvidacijskom…? [smiley]

Smiley-i rade… [tongue]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close