IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma do Capljine je problem, ostalo je lako [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

prošli tjedan ZB Brokeri kupovali IGH-R-A

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

malo me iznenadila 12159 zadnja cijena… nisam se tome nadao.
jel postoji kakav skriveni nalog?

davor07

sada su se povukli malo sa kupnje jel su mislili povoljno dobit ail nema dabe ni kod babe [lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Institut građevinarstva Hrvatske
IGH predlaže dividendu od 75 kuna po dionici
Jure Radić, direktor IGH

Nadzorni odbor Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) predlaže Skupštini tvrtke da se dioničarima isplati dividenda od 75 kuna po dionici, objavili su danas iz IGH. To je za 50 posto viša dividenda nego prošle godine. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kuda sa tolikom ,ovom?
da nam neće biti previše? 🙂

IGH je najveća prevara na HR tržištu, stalno nešto ko fol potpisuju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja ovu vijest ne bi nazvao………….ko fol??

IGH predlaže dividendu od 75 kuna po dionici

Nadzorni odbor Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) predlaže Skupštini tvrtke da se dioničarima isplati dividenda od 75 kuna po dionici, objavili su danas iz IGH. To je za 50 posto viša dividenda nego prošle godine.
[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

E moj Sančo tako se i Radić smije iz svoje fotelje, upravo kao ti, stalno nešto potpisuje, poslovi vrijedni milijarde, a onda smanjenje prihoda, idešššš!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

igh je jedna od najkvalitetnijih firmi u regiji, poznajem mnoge koji tamo rade i istina je posla za idućih 20 godina.
Dionica nije ni blizu odradila što treba i koliko vrijedi, u cuijenu se kalkulira budućnost, a za IGH je ona neupitna. Gotovo da nema ozbiljnijeg investitora bez ove dionice. Naravno za dobrim konjem se prašina diže pa ima bolesnika na forumu koji dan i noć piskaraju protiv (možda im je netko bližnji dobio otkaz tamo ili tako nešto?), u svakom slučaju budućnost će pokazati, igh na 7000 bolje ne jer će crobex biti ispod 3000.


Ja ovu vijest ne bi nazvao………….ko fol??

IGH predlaže dividendu od 75 kuna po dionici

Nadzorni odbor Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) predlaže Skupštini tvrtke da se dioničarima isplati dividenda od 75 kuna po dionici, objavili su danas iz IGH. To je za 50 posto viša dividenda nego prošle godine.
[lol]

E jesu dobre ruke bili što jest jest… Ja bi više volio da su ovo reinvestirali! A i povećanje od 50% nije baš veliko ako se radi o 75 kuna dividende na ovu cijenu dionice. Da se HT time pohvali to bi bio drugi par opanaka.

Draže mi je čuti za nove poslove i otvaranja novih tržišta kada je IGH u pitanju.

Igh je zasigurno jedna od najpodcijenjenijih dionica na našoj burzi ,računajući obim budućih poslova

New Report

Close