IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Navedi jednu laž koju sam iznio?

mislio je na dr. juru[smiley]

dan je pametniji od noći

Jure da on to stalno radi, zato se i je obogatio na taj način.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Bez ljutnje ali kupnja se traži dignite ljestvicu jel padamo[bye] Kupnja – IGH-R-A 9 12.552,00 10 12.551,00 10 12.550,00 3 12.500,00 5 12.112,00 Prodaja – IGH-R-A 1 12.700,00 10 12.800,00 3 12.899,00 1 12.900,00 14 12.938,00[bye][bye][bye]

Kolega ako je netko ovdje ljut – onda ste to Vi!
To je vidljivo iz svake poruke koju posaljete,ali to Vam je tako tko gubi ima pravo na ljutnju,pa samo izvolite ako Vam je tako lakse.

Ocito se ne mozete pohvaliti nekim iskustvom na burzi kad pisete ovakve stvari – kao o nekom padu.
Ovo je sasvim normalno da nakon onakve blokade na +16% pojedini dionicari kapitaliziraju dobit i da cijena odmah poslije blokade malo padne,kao sto ce biti normalno da nakon tog pada opet raste.

Nadam se da cete nesto nauciti iz ovog gore objasnjenja i drugi put to pametnije iskoristiti.

Pozdav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Dečko to je bio tobogančina, niti sam ljut niti sam novi, sve je kako ti želiš shvatiti a nije tako.

Jure je prevario sve, niti je dopisu ZSE izjavio što je jučer tobože potpisao, nego je prevarantski u dogovoru s pojedinim izvještaocima dao priopćenje koje nije istinito. To ti je cijela priča.

Vi ćete zbog par tisuća kuna koje ćete možda zaraditi nahvaliti Radića, ali on to ne zaslužuje. On je danas izašao, a vi…trebali ste

srdačan pozdrav[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dečko to je bio tobogančina, niti sam ljut niti sam novi, sve je kako ti želiš shvatiti a nije tako.

Jure je prevario sve, niti je dopisu ZSE izjavio što je jučer tobože potpisao, nego je prevarantski u dogovoru s pojedinim izvještaocima dao priopćenje koje nije istinito. To ti je cijela priča.

Vi ćete zbog par tisuća kuna koje ćete možda zaraditi nahvaliti Radića, ali on to ne zaslužuje. On je danas izašao, a vi…trebali ste

srdačan pozdra[thumbsup]

oces reci da je ove poslove u rusiji izmislio radic, otiso novinarima i danas prodao.. ti si u goroj situaciji nego sto sam mislio [bye]

Glory, glory, Man United!!

Da vidimo pokazatelje na 12.700 kuna

P/B 5,92
P/E 40,87
P/EBITDA 13,47
P/S 3,00

Kakve bi to trebao pihode imati da opravda ovu cijenu, 3 Rusije nije dovoljno.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja i jure izašli i sada sam stavio nalog na kupnju.
i kada se poklopi stavljam prodaju na 17T.
sve sam svoje kupnje i prodaje na ovoj dionici javno objavio i najslađe mi je zaraditi na ovoj ludoj dionici.
ebeš juru [lol]

dan je pametniji od noći


ja i jure izašli i sada sam stavio nalog na kupnju.

Dobro si napravio, očekujem negdje povratak 11.700 kuna[thumbsup]

Omjer 740/1020[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Korekcija na vratima, IGH prodaje iam sve više, ništa od vaših 13.000-14.000-15.000 kuna, ne vrijedi niti će ikad vrijediti IGH toliko zapamtite. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[cry][bye][bye]Manja dobit IGH, a dionica divlja
Business.hr/Hina
15.05.2008
Institut građevinarstva Hrvatske u prvom ovogodišnjem tromjesečju ostvario je dobit prije oporezivanja od 24,09 milijuna kuna, što je 16 posto manje nego u istom lanjskom razdoblju, stoji u financijskom izvješću koji je danas ta kompanija dostavila Zagrebačkoj burzi.
Vezane vijesti

ZSE uživo: IGH preko 13.500 kuna

Bez obzira na to, ta dionica je danas zabilježila znatan rast zahvaljujući nedavno dogovorenim poslovima u Rusiji.

Kvartalna neto dobit je ostvarena u visini 21,21 milijun kuna i niža je u odnosu na isto lanjsko razdoblje 21 posto.

Ukupni prihodi u tome su razdoblju bili 177,11 milijuna kuna, 2,87 posto manji nego lani. Pritom su prihodi od prodaje bili 173,3 milijuna kuna, 4,8 posto manji.

Većina prodaje ostvarena je na domaćem tržištu, u visini 157,15 milijun kuna ili 4,6 posto manje. Na inozemnim tržištima ostvareno je 6,4 milijuna kuna prihoda, 16,4 posto manje.

U tome su razdoblju blago smanjeni i ukupni rashodi IGH, 0,4 posto, na 153,02 milijuna kuna. No operativni rashodi su povećani 3,6 posto, na 153,14.

Uprava u pojašnjenju financijskih rezultata navodi kao razlog rasta operativnih troškova inicijalne troškove ulaska na nova tržišta poput Albanije, Kosova, Rusije, Maroka i drugih te troškove novozaposlenih visokoobrazovanih kadrova koji će biti angažirani na tim projektima.[bye][bye][bye][cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

@ valentine

Vidim da nemaš pametnijeg posla nego “komentirat” apsolutno svaku temu na ovom forumu… Odi malo na svjež zrak, dobro će ti doći [cool]

Ako ulažete u fundamente, ne možete izgubiti. Šećer dolazi na kraju.

Ljudi ne smiju biti naivni, ne smiju vjerovati ljudima koji su gradili most na onakav način da sa svakom burom taj most se zatvara, koliko je on koštao, pa gradnja novog 100 metara do njega. Zašto bi takav čovjek govorio istinu? Teško da će tako brzo preko 13.000 više, uz iznimno loš 1Q i kvazi info o prihodima iz članka Vjesnika[lol] nije pokazao da mnogi to vjeruju i sada je već zadnja 12.400 kuna.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close