IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neka me lupir realnost kupio sam na 8i nešto sitno. Iskrene čestitke prodavaocu. hvala

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Četvrtak, 15. svibnja 2008.
Jure Radić: Gradit ćemo sportsku dvoranu u Rusiji

Direktor Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) Jure Radić govori Vjesniku o planovima IGH te gradnji sportske dvorane u Rusiji koju je ta tvrtka dobila pobjedom na međunarodnom natječaju

Vaš link[thumbsup][thumbsup]

Nevjerojatno, nisam ovu cijenu očekivao do nove godine[thumbsup]

IGH je najjači!![wink]

čestitke juri radiću na novim poslovima, kako za igh, tako i za ostale naše tvrtke, ingr, hdel, konstruktor, dlkv, lvcv, vdkt

dabogda se udružili i rasturili sve po redu

posebne čestitke dioničarima i onima koji vjeruju u hrvatsku pamet i znanje[thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


idemo do 15k danas

a tek oni koji su kupovali po 15 k nece sigurno odmah prodavat…[proud]
ide to preko drugi tjedan…[thumbsup]


ides: ” Conan: ” strašno…nism vjerovao…. ” Ja sam vjerovao ali margin call me stjerao da sam morao zdilat na 8-10.000 [angry] Koga da tužim zbog toga?! ” Juru Radića. Kak je mogao dozvoliti da padne na 7.500.

Da, da,
bilo je sprdacina na Jurin racun kad je na Tv-u rekao da je dionica Igh jeftina i da ljudi trebaju kupovati.
To je bilo prije kolko ono? 3, 4 tjedna?
Da ste ga slusali, a ne ga sprdali imali bi skoro 100% u mjesec dana.[bye]

[thumbsup][thumbsup]ZSE uživo: IGH preko 13.500 kuna
Dopunjeno 15.05 10:25!

U prvim minuta trgovanja Crobex je eksplodirao 2,22 posto, na 4202,08 bodova, uz promet od 12 milijuna kuna. Dionice IGH su odmah po otvaranju burze otišle u blokadu. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Čestitam svim dioničarima .Mislim da je ovo početak jednog dugog i lijepog razdoblja za sve nas.zasluženo!!!!!

IGH je s ovim dobio reference za sve najveće poslove u svijetu i uzdigao se na višu razinu.

Slijedi preuzimanje svih biroa, a nema sumnje da mogu zaposliti sve inžinjere u Hrvatskoj i šire[thumbsup]

može k/p ?

hvala

ovo je dobra vijest kako za dioničare građevinskog sektora tako i za sve ostale sudionike tržišta kapitala te
za cjelokupno hrvatsko gospodarstvo..da je što više ovakvih ugovorenih poslova, izvoza i rasta
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Čestitke svim dioničarima, brzo je urodila plodom ona suradnja s Rusima [thumbsup]

New Report

Close