IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treso sam se ko šiba nedavno jer mi je ulaz iznad 14k, a sad će mi napokon ćir popustiti[lol]

Hvala hvala mislim nisam sam ali danas su mi perjanice opet vratile smješak na lice

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Čestitam i ja, al ne mogu se oteti dojmu da IGH neće u idućih 5 godina zaraditi koliko Atlantska plovidba u ovoj godini. Nije da sam ljubomoran, samo se malo žalim… Al stići ćemo vas i mi [thumbsup][thumbsup]

neka neka još ina i mrak

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Čestitam i ja, al ne mogu se oteti dojmu da IGH neće u idućih 5 godina zaraditi koliko Atlantska plovidba u ovoj godini.

Nije da sam ljubomoran, samo se malo žalim…

Al stići ćemo vas i mi [thumbsup][thumbsup]


Kamo srece da se g.Jerkovic tako uspijesno snalazi u hrvatskim medijima….
Svaka cast Juri i svim dionicarima IGH [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

A onda otrežnjenje….realnost[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A onda otrežnjenje….realnost[thumbsup]

aj se ostavi ćorava posla[wink]


febo: ” ode iGH odmah u blokadu… čestitke dioničarima[thumbsup] (nemam) ” ni ja[cry]. Čestitke onima koji imaju. Alfone, ti?

…..10-ak kom–[cool][cool][cool]

POKRET OTPORA

hvala na čestitkama …..hvala inženjerima IGH… i čestitam svim dioničarima
……što je danas lijep i sunčan dan…..[smiley]

idemo do 15k danas

ne mari za male stvari i ostat ce male


strašno…nism vjerovao….

Ja sam vjerovao ali margin call me stjerao da sam morao zdilat na 8-10.000 [angry]

Koga da tužim zbog toga?!


strašno…nism vjerovao….

Ma da? A u što si vjerovao? Da će se odbiti na 10 k opet?[lol] [lol] [lol]

Nebudite ljubomorni ljudi…. Ja isto nemam igh ali mi je drago da hrvatske kompanije odlaze na velika vrata u Rusiju…. Pa to je zlatno doba ispred nas za končar, dalekovod, viadukt, hidroelektru, konstruktor itd…itd…

Umjesto da čestitate i mirite se s tim što niste na vrijeme kupili igh vi ste postali nesnošljivi sa ovim izljevom blaćenja radića i ekipe iz igh…..

E to je strašno kolege…. Hrvatska ljubomora…. Ali evo vam moja poruka …… [bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Conan: ” strašno…nism vjerovao…. ” Ja sam vjerovao ali margin call me stjerao da sam morao zdilat na 8-10.000 [angry] Koga da tužim zbog toga?!

Juru Radića. Kak je mogao dozvoliti da padne na 7.500.

New Report

Close