IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” e prilično nekulturno[/u]. Što sam točno krivo rekao vezano za IGH? Jel ja pričam bajke a onda dostavim lošije izvješće? Moj utjecaj je nikakav a onih čiji je prave se blesavi i nije prvi puta, otkada pratim tip stalno nešto izmišlja. ” 1. nije istina da njedrim nad temom i da vrijeđam neistomišljenika 2. Puno toga, počevši od kvazi tehničke i fundamentalne analize,etc. 3. Tko stalno izmišlja?Objasni! Sigurno Jure Radić.[lol] [rolleyes][bye] ” Mene su učili da smanjenje prihoda baš i nije pozitivno.[bye][bye]

Ne razumiješ…[rolleyes]

Ne razumijem ja tebe, ali nema veze, zapamti da nije sve crno niti sve je crno niti je bijelo sve niti je sve bijelo. Uglavnom sretno![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne kužim tu opsesiju s time što je postojao jedan (jedan jedini!) kvartal u prošlosti s većom dobiti. pa što?

osim toga, ako uzmete dva kvartala zajedno, u Q4 07 + Q1 08 ostvaren je i veći prihod i veća dobit nego u bilo koja dva kvartala dosada.

i s očitom tendencijom rasta.

cujem da su i ruske kolege dosle na dogovore u zagreb, bas ljepo od njih da su nas malo posjetili da vidimo sta sljedece radimo[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


cujem da su i ruske kolege dosle na dogovore u zagreb, bas ljepo od njih da su nas malo posjetili da vidimo sta sljedece radimo[thumbsup]

jel misliš na ovo??

Institut građevinarstva Hrvatske, pak, na današnjoj novinskoj konferenciji objavit će da je kompanija dobila posao projektiranja 10 hidroelektrana u Rusiji. ( business.hr )[sealed]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

IGH je preuzeo posao u izgradnji mega marine u Šibeniku koja je djelomično u vlasništvu NCP-a a djelom američke firme IGY marine

Vaš link

mislim da je to vec stara vijest koju nitko ovdje nije znao, kontam da su posrijedi novi dogovori za neke jos masne poslove[proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,5,14,igh_ingra,119449.jl

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Radića još nitko ne slijedi u prvu kotaciju
Institut građevinarstva Hrvatske, kao što je ranije kompanija sama i najavila, zasad je jedina kompanija koja će u skorom roku, daleko prije najavljena ukidanja prisilnog uvrštenja u kotaciju Javnih dioničkih društava ući u Službenu, tzv. prvu kotaciju Zagrebačke burze, i tako dodatno povećati transparentost i vidljivost ulagačima.

Vaš link

Što bi rekao onaj rojs tko je jamio ……………………….

ja bih samo pitao, da nije možda malo skupa ova dionica.
firma je odlična, ali zar nije dijonica, zericu preskupa?
ne kao INDG, ili INGR, ali ipak?

Da li netko zna nešto više o Konstruktoru? Ipak je to najveća građevinska firma u Hrvatskoj, a o njima ni traga ni glasa po forumima?!

New Report

Close