IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Igh se penje iz dana u dan i drago mi je što dejtrejderi više nemogu manipulirati sa ovom dionicom ,kad su dnevne oscilacije bile po 1000kn.[thumbsup]Rast je kontroliran od strane fondova koji navelike nadokupljuju

Evo jedan post za one koji misle da zelim da dionica pada.
Na IGH se trenutno vrsi pretakanje – kad to zavrsi mozemo ili gore ili dolje. Dobit je losija nego u prvom kvartalu 2007 ali cijena je tada isla do 13600 pa i nesto vise. Danas je stanje u tvrtci dosta drugacije – tvrtka se jako siri i treba uzeti u obzir da to sirenje kosta i da dobit nemoze biti prevelika. Dosta je ugovora sklopljeno i jos dosta posla je na vidiku – po mojoj procjeni IGH bi trebao na osnovu do sada potpisanih ugovora u prihodovati oko 700mil kn ove godine. Uz sklapanje jos nekih potencijalnih ugovora prihod bi mogao jos dosta porasti. Perspektiva nije losa. Treba naravno vidjeti i sto pise u izvjescu pa cemo biti pametniji.
Treba ocekivati da ce sljedecih nekoliko dana u svijetu ali i u regiji biti poticajna atmosfera tako da se ne bojim za Crobex.

izgradnja brze prometnice
IGH i Monteput potpisali ugovor vrijedan 278 tisuća eura
Crnogorsko državno preduzeće Monteput i Institut za građevinarstvo Hrvatske potpisali su u utorak u Podgorici ugovor o izradi glavnog projekta i prethodne studije opravdanosti izgradnje brze prometnice duž Crnogorskog primorja, od Debelog brijega do Ulcinja, vrijedan 278 tisuće eura

Brza prometnica od Debelog brijega do granice s Albanijom, kod Sukobina, bit će duga 110 kilometara, a po riječima direktora “Monteputa” Ratka Ivanovića, imat će veliko značenje za razvoj prometa, turizma i gospodarstva Crne Gore.Brza prometnica bit će nastavak slične trase koju Hrvatska gradi od Dubrovnika do Debelog brijega, što će Crnoj Gori donijeti dodatnu korist.

“Ovom cestom bit ćete povezani s mrežom autocesta u Hrvatskoj, ali i zapadnoj Europi”, rekao je zamjenik generalnog direktora Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH) Aleksej Dušek.Ključni objekt prometnice bit će most Verige u Bokokotorskom zaljevu, čija će visina biti podignuta s projektiranih 53 na oko 58 metara.U “Monteputu” tvrde da izgradnja brze prometnice neće biti u sukobu s planovima za Jadransko-jonsku autocestu, jer su ta dva prometna objekta kompatibilna. (H)

[thumbsup]

POKRET OTPORA

Lijepo 1,5 milijuna kuna u džep i svi sretni[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Lijepo 1,5 milijuna kuna u džep i svi sretni[lol]

U najmanju ruku postao si degutanatan s tim postovima.
[yawn]

Što ti na mene stalno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što ti na mene stalno?

Izmišljaš bez veze.
Kvaliteta postova 0.
Nema ničega konkretnog.

[color=blue]Ulaži u znanje, ulaži u IGH.[/color]

Ti samo njedriš nad temom i svakog neistomišljenika vrijeđaš što je prilično nekulturno. Što sam točno krivo rekao vezano za IGH? Jel ja pričam bajke a onda dostavim lošije izvješće? Moj utjecaj je nikakav a onih čiji je, prave se blesavi i nije prvi puta, otkada pratim tip stalno nešto izmišlja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ti samo njedriš nad temom i svakog neistomišljenika vrijeđaš što je prilično nekulturno. Što sam točno krivo rekao vezano za IGH? Jel ja pričam bajke a onda dostavim lošije izvješće? Moj utjecaj je nikakav a onih čiji je prave se blesavi i nije prvi puta, otkada pratim tip stalno nešto izmišlja.

1. nije istina da njedrim nad temom i da vrijeđam neistomišljenika
2. Puno toga, počevši od kvazi tehničke i fundamentalne analize,etc.
3. Tko stalno izmišlja?Objasni! Sigurno Jure Radić.[lol] [rolleyes][bye]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/jure-radic-u-medunarodnom-odboru-cemex-building-award,15278.html
[thumbsup][thumbsup]

Predsjednik Odbora hrvatskog dijela natječaja CEMEX Building Awarda Jure Radić, pozvan je za člana međunarodnog žirija te graditeljske nagrade. Međunarodni žiri sastavljen je od renomiranih svjetskih stručnjaka i akademika iz područja graditeljstva, a članovi u njemu sudjeluju volonterski i nepristrano.

Kako su priopćili iz CEMEX-a, novo veliko priznanje hrvatskom graditeljstvu potvrđeno je kroz imenovanje Jure Radića članom međunarodnog žirija Cemex Building Award-a.

nema predaje!!!!!!!

[color=blue]Jure Radić u međunarodnom odboru CEMEX building Award[/color]

[color=black]Predsjednik Odbora hrvatskog dijela natječaja CEMEX Building Awarda Jure Radić, pozvan je za člana međunarodnog žirija te graditeljske nagrade. Međunarodni žiri sastavljen je od renomiranih svjetskih stručnjaka i akademika iz područja graditeljstva, a članovi u njemu sudjeluju volonterski i nepristrano.[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/jure-radic-u-medunarodnom-odboru-cemex-building-award,15278.html


e prilično nekulturno[/u]. Što sam točno krivo rekao vezano za IGH? Jel ja pričam bajke a onda dostavim lošije izvješće? Moj utjecaj je nikakav a onih čiji je prave se blesavi i nije prvi puta, otkada pratim tip stalno nešto izmišlja. ” 1. nije istina da njedrim nad temom i da vrijeđam neistomišljenika 2. Puno toga, počevši od kvazi tehničke i fundamentalne analize,etc. 3. Tko stalno izmišlja?Objasni! Sigurno Jure Radić.[lol] [rolleyes][bye]

Mene su učili da smanjenje prihoda baš i nije pozitivno.[bye][bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close