IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka pati koga smeta[thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-formiram-novi-konzorcij-za-izgradnju-stadiona,15210.html

jel bi mogo neko nabacit prvih 10 da vidimo ko se krca a ko iskrcava

Evo ponovno kapitalca / 129 komada na kupnji /


Evo ponovno kapitalca / 129 komada na kupnji /

pratil sam što se dešavalo to je
kad se male ruke slože sve se može sve se može

mi smo ipak zemlja slučaj

Da vidimo malo gdje smo

P/B 5,22
P/E 36,04
P/EBITDA 11,88
P/S 2,65

Nije loše, s obzirom da imamo 14% pad prihoda[lol]

Da nema šminjkanja na TV-u toliko rashodi bi bili manji, znate li vi koliko dođe šminkanje, jako puno. To je stavka ostali troškovi.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

lukic00:

Lopina slazem se s tobom. Ako se dobit smanji sa 26 na 22 mil kn to ne moze biti odlicno, pogotovo ne za tvrtku koja ima pokazatelje na razini tvrtki koje imaju porast dobiti od cca 30-40 %.

vidim da ovdje ima ljudi koji bi htjeli što jeftinije dokupiti od naivaca.

samo za informaciju neupućenima (jer ovi koji pišu ove sasvim sigurno nisu i već ionako znaju):

ova kvartalna dobit IGH je DRUGA NAJBOLJA U POVIJESTI KOMPANIJE.

bolji je bio samo spominjani Q1 2007, ali je on bio na kraju razdoblja greađevinskog booma, a sada smo na kraju usporavanja u građevini i na početku novog rasta. a o ekspanziji u inozemstvu da ne govorimo.


Druga najbolja dobit u IQ u povijesti,a cijena u IQ 2007.najveća u povijesti.Obrnuto proporcionalno velićine,a trebalo bi biti upravo proporcionalne.IGH je dobra firma i ja je pratim i ćesto sam ulazio u nju,ali samo kao
kratkoročni špekulant kao i u ostale građevinare.Nisam ništa rekao loše za firmu ako sam iznio podatke ,koje
je sama firma prezentirala.Malo elementarne matematike nije na odmet. [angry]

Dobro valentine sad nam još samo kaži s čim si usporedio te multiple i zaključio da je skupo u odnosu na…( npr. bilo koju europsku sličnu kompaniju)

pa od kud ih vise vadi ovaj s prodaje

Pokupljeno 50 kom, očito nije skupo.

NEMA PRODAJE!


Da vidimo malo gdje smo P/B 5,22 P/E 36,04 P/EBITDA 11,88 P/S 2,65 Nije loše, s obzirom da imamo 14% pad prihoda[lol] Da nema šminjkanja na TV-u toliko rashodi bi bili manji, znate li vi koliko dođe šminkanje, jako puno. To je stavka ostali troškovi.[thumbsup]

šminkanje?
kakva stavka?
Imaš ti problema?

IGH nema prave konkurencije, kod nas a i šire, ima političku podršku te stoga se nemože uspoređivat[thumbsup]

NEMA PREDAJE

prognoze za sutra…..?

OBAMA................SPASITELJ

New Report

Close