IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


IGH je dobra prilika oa ovim cijenama po meni definitivno, kada se sve uzme u obzir, ali ovom najavom rezultata, sada je posve jasno da je INGR izbacila daleko najboilje izvješće u sektoru, a ujedno je i najpodcjenjenija po fundamentalnim vrijednostima. [wink]

Ček da vidiš rezultat INDG!
[wink]

I love the Smell of Profits in the Morning

Znači, smanjenje prihoda po tebi kako piše na ZSE je jednostrano prezentiranje, nisam znao. Bravo Duser!!![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dobit odlična ,a li moraš gledati i buduće prihode i poslove koje su pred Igh.Zar se ne ulaže u budućnost firme [thumbsup]

valentine:

Kako su mene pljuvali strašno, postove brisali, vrijeđali a još jednom se dokazuje kako se Radić jedino šminka na TV-u, a prihodi i dobit sve manji. Nažalost, nitko neće ni ispriku ponuditi.[bye]

isto tako možeš gledati i ovako, prošlogodišnja dobit 54M, podijeljeno sa 4 = 13,5M
u usporedbi sa tim ostvarili su 63% veću dobit naspram prošlogodišnjeg prosječnog kvartala
čaša može biti kako poluprazna tako i polupuna zar ne?

inače nemam IGH i ne planiram kupovati ali me malo smeta jednostrano prezentiranje [wink]

Ovo je točno što kaže Duser, zato sam i napisao , između ostalog da je dobra prilika na ovim cijenama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

IGH projektira autocestu duž Crnogorskog primorja, novi posao[thumbsup]

NEMA PREDAJE

plavi:

Ček da vidiš rezultat INDG!
[wink]

Sorry, ali INDG je ipak posebna liga.
Dok ne uđe u 1. kotaciju i izbaci pozitivno izvješće ( ove dvije stvari, bolje pod ” ako ” ) , ne bih ju uspoređivao sa perjanicama hrvatskog građevinarstva.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


fazan: ” plavi: Ček da vidiš rezultat INDG! [wink] ” Sorry, ali INDG je ipak posebna liga. Dok ne uđe u 1. kotaciju i izbaci pozitivno izvješće , ne bih ju uspoređivao sa perjanicama hrvatskog građevinarstva.

u tome i je fora … dok ne izbaci … a kad izbaci …

Što se tiče teme, mislite li da firma koja zapošljava 50 inžinjera na jednom natječaju nema budućnosti.
hm?

I love the Smell of Profits in the Morning

Napisao sam i ” AKO “.
Može i “možda”.
U selu do mene ( Dubravi ) znali su reći ..možda krava snese jajce..možda..[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

po ovoj cijeni 22 mil kvartalno daje p/e 20.

a nekako bih se mogao kladiti da će ovo na kraju biti najmanja kvartalna dobit ove godine.

kaj ima kakvih naznaka za dividendu

NEMA PREDAJE


kaj ima kakvih naznaka za dividendu

Vjerojatno 50 kuna kao i svake godine.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Dividenda treba biti naj manje duplo od prošle to je već bilo najavljeno iz IGH

New Report

Close