IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih radije čuo za rezultate poslovanja. Što čekaju sa tim ? Brže malo prodavači magle.[angry]

IGH krenuo pa stao. Nitko ni riječi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Društvo IGH d.d. dostavilo je obavijest da je u prvom kvartalu 2008. godine ostvario poslovne rezultate u skladu s planom. Ukupni prihodi ostvareni su sa 159 milijuna kuna, a rashodi sa 137 milijuna kuna tako da je IGH ostvario dobit od 22 milijuna kuna. Rezultati poslovanja IGH grupe također su na razini plana i biti će dostavljeni Burzi u zakonskom roku.
[thumbsup][cool]

nema predaje!!!!!!!

IGH d.d. – poslovni rezultati za 1. kvartal 2008. godine

Društvo IGH d.d. dostavilo je obavijest da je u prvom kvartalu 2008. godine ostvario poslovne rezultate u skladu s planom. Ukupni prihodi ostvareni su sa 159 milijuna kuna, a rashodi sa 137 milijuna kuna tako da je IGH ostvario dobit od 22 milijuna kuna. Rezultati poslovanja IGH grupe također su na razini plana i biti će dostavljeni Burzi u zakonskom roku.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=20082

Heaven or Las Vegas

Stiglo na zse

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

IGH projektira autocestu duž Crnogorskog primorja
Business.hr/Hina

12.05.2008 14:46

Institut građevinarstva Hrvatske dao je najpovoljniju ponudu za projektiranje autoceste duž Crnogorskog primorja, priopćeno je u ponedjeljak iz crnogorske državne tvrtke Monteput, koja se brine za sve ceste u Crnoj Gori.

Nakon današnjeg otvorenja svih ponuda ocijenjeno je da je ponuda hrvatskog Instituta bila najbolja i najpovoljnija. Ugovor o izradi generalnog projekta i prethodne studije opravdanosti izgradnje brze prometnice od Debelog brijega do Ulcinja biti će potpisan sutra u Podgorici.

Brza autocesta duž Crnogorskog primorja duga je oko 110 kilometara, a s obzirom na obujam projekta predviđena je fazna izgradnja.

Tko ovako koči cijenu već danima , nije mi jasno kako onaj sa 50 komada ne nestane u minuti uz ovakve rezultate.[thumbsup]

Izvlačenjem samo dijelova teksta može se steći pogrešan dojam[smiley]

IGH je Zagrebačkoj burzi dostavio sažetu obavijest u kojoj se navodi da je u prvom kvartalu 2008. godine ostvario poslovne rezultate u skladu s planom. Ostvareni su ukupni prihodi od 159 milijuna kuna, dok su rashodi iznosili 137 milijuna kuna tako da je IGH ostvario dobit od 22 milijuna kuna. Za usporedbu, tvrtka je u prvom tromjesečju 2007. godine imala neto dobit od 26,84 milijuna kuna i prihode od 182,35 milijuna kuna. Rezultati poslovanja IGH grupe također su na razini plana i biti će dostavljeni Burzi u zakonskom roku,

Kako su mene pljuvali strašno, postove brisali, vrijeđali a još jednom se dokazuje kako se Radić jedino šminka na TV-u, a prihodi i dobit sve manji. Nažalost, nitko neće ni ispriku ponuditi.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

IGH je dobra prilika oa ovim cijenama po meni definitivno, kada se sve uzme u obzir, ali ovom najavom rezultata, sada je posve jasno da je INGR izbacila daleko najboilje izvješće u sektoru, a ujedno je i najpodcjenjenija po fundamentalnim vrijednostima. [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


IGH je dobra prilika oa ovim cijenama po meni definitivno, kada se sve uzme u obzir, ali ovom najavom rezultata, sada je posve jasno da je INGR izbacila daleko najboilje izvješće u sektoru, a ujedno je i najpodcjenjenija po fundamentalnim vrijednostima. [wink]

Bitan je napredak a ovo je unazadovanje, pogledaj VDKT strašno, istina, jedino je INGRA izbacila relativno dobra izvještaj, ovo ostalo RiB[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako su mene pljuvali strašno, postove brisali, vrijeđali a još jednom se dokazuje kako se Radić jedino šminka na TV-u, a prihodi i dobit sve manji. Nažalost, nitko neće ni ispriku ponuditi.[bye]

isto tako možeš gledati i ovako, prošlogodišnja dobit 54M, podijeljeno sa 4 = 13,5M
u usporedbi sa tim ostvarili su 63% veću dobit naspram prošlogodišnjeg prosječnog kvartala
čaša može biti kako poluprazna tako i polupuna zar ne?

inače nemam IGH i ne planiram kupovati ali me malo smeta jednostrano prezentiranje [wink]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close