IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel idemo danas do 12k[wink]

Da išli bi da nema ovog sa 50kom koji svaki dan folira i neda naprijed a kad dođe blizu on povuče izabrao je dobar način za dokupljivanje

kada se očekuje izvješće za 1 kvartal.kad bi došlo barem do kraja tjedna….

da ovaj sa 50 stvarno z……., neka rascjepa i proda ako mu je do prodaje, al to je samo blokada da neide gore, dok se ne dokupe, da nisu svi u dogovoru nestao bi u sekundi[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nemojte se ljutiti na mene……………..još sam u režimu dokupa[bye][bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Sad je spojio i onih 18kom da izgleda opasnije a to je naša burza dogovori čine čuda sprdnja prava

ovaj sa 50 komada ne odustaje.sigurno računa da se treba malo strpiti pa će se dionica automatski srušiti uslijed utjecaja izbora u srbiji.promet je jako mali sa svim dionicama i mislim da će biti tako i sutra i u petak.ne vjerujem da izbori mogu znatno utjecati.utjecat će ali trenutno i kratkotrajno.eto’o

Danas nikakvog napretka nema onaj G………. je opet tu sa svoji 50 kom

Mario Crnjak vratio se u IGH
ZAGREB Mario Crnjak koji je četiri godine bio na čelu uprave Hrvatskih autocesta, vratio se u svoju bivšu tvrtku IGH. Crnjak će od ovog tjedna raditi kao direktor Zavoda za prostorno planiranje i zaštitu okoliša, izjestili su iz IGH nakon što je početkom godine otišao iz HAC-a, a njegovo mjesto zauzeo Jurica Prskala koji je do premještaja radio vodio Autocestu Rijeka Zagreb. Crnjak je bivši zaposlenik IGH i radio je u osječkoj podružnici trvtrke, a također je i suvlasnik jer prema posljednjim objavljenim podacima posjeduje 800 dionica IGH. Zbog toga je često prozivan zbog sukoba interesa jer je na rastu IGH kroz poslove za Hrvatske autoceste i sam profitirao. Prema određenim podacima, Hrvatske autoceste su u četiri godine Crnjakova mandata, što javnom nabavom, što izravnim pogodbama, dodijelile preko pola milijarde kuna poslova IGH-u u projektiranju i izgradnji dionica pri izgradnji autocesta u Hrvatskoj. Negirao je sukob interesa jer je njegov udjel znatno ispod jedan posto ukupnih dionica IGH.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ako ovako nastavimo padati evo nas do kraja tjedan ispod 10000.Hebo ih nikolić


Ako ovako nastavimo padati evo nas do kraja tjedan ispod 10000.Hebo ih nikolić

izgleda odlučio si podebljat portfelj…..kupuješ[proud]

dan je pametniji od noći

jučer na otvorenom ona “poštenjačina” Mamić Maminjo zaštitnik maksimira udario drvljem i kamenjem na Radića Juru i IGH
nečudi me kad danas pada – kakva država takva burza

Postanite Eu-robovi

zanimljivo igh i dlkv se zadnjih par dana krecu gotovo jednako

New Report

Close