IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam povukao nalog s prodaje na 13t i stavljam ga na 14t malo niže i prodat ću da nešto zaradim ovaj mjesec ili slijedeći da se može živjeti[thumbsup] samo s ovom dionicom pomalo trgujem sad kupim pa prodam i dobro mi ide, uvjek se nešto “ćapi”[lol]

Dolazak na 13k kuna, vidim negdje prije Nove Godine.
Ovo je bio rast od 70% kojeg su mali napumpali rally-em, a fondovi sada staju na kraj.
Vraća se ispod10k kuna po mojoj procjeni, čak možda i do 8k kuna.
Ohladimo glave.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

toka:

ja sam povukao nalog s prodaje na 13t i stavljam ga na 14t malo niže i prodat ću da nešto zaradim ovaj mjesec ili slijedeći da se može živjeti[thumbsup] samo s ovom dionicom pomalo trgujem sad kupim pa prodam i dobro mi ide, uvjek se nešto “ćapi”[lol]

Dolazak na 13k kuna, vidim negdje prije Nove Godine.
Ovo je bio rast od 70% kojeg su mali napumpali rally-em, a fondovi sada staju na kraj.
Vraća se ispod10k kuna po mojoj procjeni, čak možda i do 8k kuna.
Ohladimo glave.


i to je dobro tada ću kupovati, uvjek nešto dobro pročitam![smiley]

dan je pametniji od noći

jos ce crobex zavrsiti u plusu danas, a zajedno i igh s njim [thumbsup]


jos ce crobex zavrsiti u plusu danas, a zajedno i igh s njim [thumbsup]

Kupnja – IGH-R-A
2 10.850,01
3 10.850,00
2 10.830,00
2 10.826,00
2 10.711,00

Prodaja – IGH-R-A
5 10.999,00
1 11.000,00
8 11.024,99
2 11.025,00
2 11.027,26

nekako mi se čini da je rješeno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dolazak na 13k kuna, vidim negdje prije Nove Godine.
Ovo je bio rast od 70% kojeg su mali napumpali rally-em, a fondovi sada staju na kraj.
Vraća se ispod10k kuna po mojoj procjeni, čak možda i do 8k kuna.
Ohladimo glave.

na cemu se temelji tvoja procjena ?

na tome da bi zelio kupiti za 8?[lol]

prejednostavni argument : poraslo je 70 %… tako netko moze reci da je u roku 6 mjeseci palo 70 % i da mora gore.

ja nemam igh, prodao sam ga jos prosli tjedan sa 30-40 % zarade i kupio kodt, ali ne vjerujem da ce igh vise toliko dole… radikali ce spustiti cijelu burzu ako dobiju… ali dobre vijesti iz usa, novi poslovi, pad od prije, pobjeda tadica, oporavak burze i nova euforija i igh je opet na 15…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Mozda ce i biti na 13 oko Nove godine ali prije toga ce imati novi ATH[cool]

BEZ PANIKE, MOLIM

Ok ajmo ovako da reformuliram. Ja mislim da bi IGH mogao na 13k puno puno prije Nove godine, čak bi rekao prije izbora u Srbiji

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ok ajmo ovako da reformuliram. Ja mislim da bi IGH mogao na 13k puno puno prije Nove godine, čak bi rekao prije izbora u Srbiji

Tako nekako[wink]

BEZ PANIKE, MOLIM

zg28:

Ok ajmo ovako da reformuliram. Ja mislim da bi IGH mogao na 13k puno puno prije Nove godine, čak bi rekao prije izbora u Srbiji

Tako nekako[wink]

bi, nakon euforije.. ali pametan bi tada prodao… pa dokupio nakon izbora ako radikali produ… to je barem moje misljenje

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

ma samo vi konzulirajte sa šačicom dionica. ja davno kupila i još uvijek čekam . i mogu reći da se isplatilo čekanje s ovom dionicom jer je kvalitetna i IGH je jedna od rijetkih firmi u ovoj državi koja nešto konkretno i radi.
štoviše mislim da se i na ovim vrijednostima isplati kupovat (na dulje vrijeme od godinu -dvije minimalno). tak sam ju i ja uzela prije godinu-dvije i portfelj mi je u dobranom plusu [kiss]

ja volim vidjeti rezultate i kvalitetne ljude koji ih ostvaruju, a to je upravo ova firma.

toliko od mene
[tongue]

ps. ja prodajem na 20 000 kn, a po koliko sam kupila, izracunajte sami [shocked]

Kupila si malo iznad 16k[thumbsup]

jel idemo danas do 12k[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close