IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To što je bilo P/B na 5, ne znači kao nešto referentno nešto što bi trebali gledati kao bitno. To su bile vanzemaljske želje.

Ma znam, kod nas je sve super, bio ulaz na 14.000 kuna na 15.000 kuna na 16.000 kuna ili na 7.000 kuna, dionica je uvijek podcijenjena. Upravo zbog takve fame, lažne koje se vrte po forumima i ostalim medijima, gdje se lažnim informacijama služe pojedinci, na tržišta navale mnogi koji pojma nemaju, ali imaju love. Pa cijena ode u nebesa.

Recimo sada fama vlada na tržištu da su margini krivi, pa mirovinci prije, što će biti sljedeće. Jel u Srbiji isto, Sloveniji, Makedoniji? Uvijek se traže krivci, nevjerojatno.

Glavni krivac za pad su iznimno loši poslovni rezultati većina kompanije, lošiji od očekivanih.

IGH jedino trenutno što ima je medijska podrška, ali rezultati nikakvi ako gledamo trenutnu tržišnu cijenu.
Da je bilo 100.000.000 kuna dobiti bez onih zaliha od 30.000.000 tada bi rekao vau, to je to. Ovako samo pusta obećanja, šminkanje za TV.[bye]

Što znači, pa znači ako firma se likvidira da dobiješ 5 puta manje love…. Istina, firma je jaka, ali pri ovim tržišnim uvjetima…

ajde što znači recimo dobra firma ako je skupa dionica, to se ne odnosi na IGH, bilo koja

recimo ERNT dobra firma, ali 10.000 kuna košta jedna dionica, ipak skupo, zar ne?

znači osim što je nešto drobra firma mora zadovoljavati određene kriterije na tržištu

koliko se sjećam jedan se njihov član fino izbacio iz TOP 10 od 11.000 zahvaljujući vijestima koje je turao Radić, to se u modernom svijetu tzv. prevare na specifičan način

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zanimljiv rast prometa … divergira s cijenom …

I love the Smell of Profits in the Morning

jel to ekipa neka nije stigla uletit u igh..?[proud]


eto , znaci slozili smo se 5500 – 6000 kn je oki cijena , a ovo sto se danas branila cijen na 7000 , je ubiti i djelomicna obrana indexa , ma koliko to nekima bilo ne prihvatljivo ,jer politicek odluke se morju postovati , kao i imovina pojdinih dionicar .[cool][thumbsup]

Nevera ako branis cijenu na 7000, za nagradu prodas po 7900
[lol]


jel to ekipa neka nije stigla uletit u igh..?[proud]

Ne druka ekipa samo protiv IGH-a nego na više dionica. Očito je “ekipa” u panici prodavala jučer kad je crobex pao -5,7%, pa sad drukaju za daljni pad ne bi li opet kupili ono što su jučer prodavali. [lol]
A tek šoka sutra za njih kad crobex opet bude u plusu [lol]

Ignore: KressoM, delux

danas je blokada na
8.164,09


Blokada [thumbsup]

Kažem; pazite [color=blue]bull-trap[/color].


jel to ekipa neka nije stigla uletit u igh..?[proud]

da nije stigla uletit..još sat vremena i nema više dionca

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

ljudi su shvatili tko je najviše kriv za ovaj slom …sad su puno optimističniji kad vide da bi i najteža recesija bila
mačji kašalj u usporedbi s onim kaj su nam učinile banke i njihovi fondovi uz odobravanje HANF-e

ja svoj IHG nedam ispod 18000 i nije me briga kada će to biti i kaj se bu u međuvremenu dešavalo[thumbsup]

molio k-p ako ima netko[pray]


ljudi su shvatili tko je najviše kriv za ovaj slom …sad su puno optimističniji kad vide da bi i najteža recesija bila mačji kašalj u usporedbi s onim kaj su nam učinile banke i njihovi fondovi uz odobravanje HANF-e ja svoj IHG nedam ispod 18000 i nije me briga kada će to biti i kaj se bu u međuvremenu dešavalo[thumbsup]

A za 18 001?

New Report

Close