IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trenutno je takvo trziste da objave da kupuju drzavu nebi reagiralo, s obzirom na odlicne vijesti o sirenju na koje trziste nije reagiralo otvara nam mogucnost da dokupom budemo u vlaku kada krene, kad stigne izvjesce od svih poslova neki ce se zapitati zasto nisu kupovali kada je “trziste” htjelo da im da vrlo jeftino[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Svaka čast ugovorima, ali dok se bilanca i dobit ne poprave mogu oni svaki dan sklapati nove ugovore. Dioničare osim pojavljivanja u medijima, zanima i kako radi firma kako bi dobili podatke za izračun osnovnih pokazatelja na trenutnu cijenu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koliko ja znam ulaže se u budućnost firme

meni je bitno da oni non stop zaposljavaju jake ljude, magistre, doktore, dipl.ing, to meni govori da su jaki i da ce biti jos jaci jel tekav skup mozgova u jednoj firmi rijetko tko ima, oni ne uzimaju sss, nego samo mozgove sto znaci vrlo jaka firma[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


meni je bitno da oni non stop zaposljavaju jake ljude, magistre, doktore, dipl.ing, to meni govori da su jaki i da ce biti jos jaci jel tekav skup mozgova u jednoj firmi rijetko tko ima, oni ne uzimaju sss, nego samo mozgove sto znaci vrlo jaka firma[thumbsup]

Ovo je sigurno točno. Što mislite tko kupuje ove naše pametne ljude koji idu van raditi za basnoslovne novce. Sigurno ne sirmasi, već europski i svjetski lideri. Mislim da je i kod nas došlo vrijeme da se takav kadar zadrži i najavi opasnu konkurenciju jačim europskim tvrtkama. Nadam se da će i ostale tvrtke slijediti ovakav primjer.


Svaka čast ugovorima, ali dok se bilanca i dobit ne poprave mogu oni svaki dan sklapati nove ugovore. Dioničare osim pojavljivanja u medijima, zanima i kako radi firma kako bi dobili podatke za izračun osnovnih pokazatelja na trenutnu cijenu.

Mislim da si htio reci: Tu sam, na bidu[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

[embarass] pa sta se ovo dogadja sa IGH-om???? *** obrisano ***

Bit će veća dividenda nego li je bila pršle godine:
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-dividenda-ce-biti-veca-nego-lani,11899.html

Velika invazija inženjera na IGH. Prima se 50, a molbe predalo 238. Obećano je da će krajem godine ostatak inženjera biti prihvaćen. Može li se zamisliti koliki obujam posla očekuje firma.


Velika invazija inženjera na IGH. Prima se 50, a molbe predalo 238. Obećano je da će krajem godine ostatak inženjera biti prihvaćen. Može li se zamisliti koliki obujam posla očekuje firma.

Moze. Sad imaju oko 1100 zaposlenih. Sa novih 50-200 zaposlenih, ugrubo ocekuju izmedju 5 i 15% rasta.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Moze. Sad imaju oko 1100 zaposlenih. Sa novih 50-200 zaposlenih, ugrubo ocekuju izmedju 5 i 15% rasta.

1100 sa cistacicama..ovo se primaju inzinjeri, tako da ako vec tako racunas kako racunas rast trebao biti veci [smiley]

Ajde nek ti bude, 25%?

S tim da cistacice valjda outsource-aju, ne?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close