IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zna li neko kad je FI

prema lideru tek 31.05
[sad]

kohut:

Zna li neko kad je FI

prema lideru tek 31.05
[sad]

ako se do tada malo promjeni sentiment tržišta na bolje možda nije ni loše što će tek tada biti, jer da izađe sada od njega nebi bilo apsolutno nikakve koristi…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ovdje će se strpljenje isplatiti,cijena je tu jer smo likvidni i dionički fondovi lupaju po kupnji,konstantno iskrcavnje na ovim smiješnim cijenama…doći će i tome kraj,bar da dodjemo na 13k to mi je lakše gledati.

Meni više odgovara da ga vidim na 16.100kn na koliko sam ga i kupio a mislim da nemaš ni ti ništa protiv[sad]

na 16k si na nuli ja bih volio da dode do min 20k do sljedece godine

ne mari za male stvari i ostat ce male

pa nije vrag da ćemo sada na temi postati želje i čestitke… [rolleyes] i ja bi puno toga volio , samo ne znam od kakve bi bilo pomoći da to napišem ovdje… [sealed]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

pa mogli bi vidjeti tko optimisticno dise a tko ima drhtavu rucicu[lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nema tu zajeba sa 16 kad krene 20% i to je 20k a to će prije nego se itko nada od nas [thumbsup]

50,

Nema tu zajeba sa 16 kad krene 20% i to je 20k a to će prije nego se itko nada od nas [thumbsup]

je al treba prvo doć do 16…. a do tamo fali “samo” 60%…. razumijem kolega tvoju tjeskobu jer nisam ni ja u specijalno boljoj situaciji, ali pričati da će se uskoro vratiti na 16 i onda otići na 20 mislim da stvarno nije realno a ni korektno. Ako za svoje tvrdnji imaš neke argumente onda svaka čast, ali ovako nema smisla…

samo mi nemoj pričati o perspektivi firme jer su i druge u ovoj situaciji pa ako ćemo uspoređivati s ostalim građevinarima nije u ništa goroj tj. podcjenjenijoj situaciji… radi se o nijansama…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

50,

Nema tu zajeba sa 16 kad krene 20% i to je 20k a to će prije nego se itko nada od nas [thumbsup]

hm, volio bih da si u pravi… ali to je 100 posto rast,. budimo realni

ipak si ti kupio po 16100

a da dokupis sada malo vise po 10500 ?

pa sve skupa prodas na 13 i zaradis bas malo ili pokrpas minus?

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Pa zašto se sekirat istina je ta kupio sam Dalekovod po 18.05.07 po 1270kn a prodao 20.10.07g po 1860kn i ja zadovoljan i sa čekanjem a sa zaradom još više tako isto i sa IGH dali ću čekat 1ili2 mj duže manje važno bitno da se dobro proda a to hoće to je sigurno samo što je sve do sada bilo sve osim poštene trgovine i to je to a proće i to

50 CENT, nije bas isto

IGH si kupio po povijesno najvisoj cijeni

DLKV si kupio po cijeni koja je 40 % manja od povijesno najvise….

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Možda nije baš isto ali to nije bitno.Sad je naj važnije za nas sve ja mislim da se tržište smiri i da završe sa ovim mutnim radnjama što su dosad radili a sad mogu sa sigurnošću reći POJEDINCI u stvari čutće se .Malo ćemo biti ulagači na duže staze i to je to važno je da smo u loncu . Samo da je koštalo živaca to je sigurno dobro su nas sve dotukli garant

New Report

Close