IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li mislite da će IGH, uz Moskvu, Sofiju i Sarajevo, osnovati još jednu kćer… mislim na Institut u Crnoj Gori?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

dubrovčani odustali od zajedničkog ulaganja
IGH otkupio udjele grupe poduzetnika – projekti se nastavljajuIGH je preuzeo poslove grupacije s ciljem da krene u brojna ulaganja u hotele na dubrovačkoj rivijeri
Piše olivija gustin-čuljak/epeha

Hoteli Maestral čekaju vlasnike / CROPIX
Institut građevinarstva Hrvatske otkupio je od dubrovačkih tvrtki Konel, Alfaplan, Vilina i PGM Ragusa udjele u Dubrovačkoj investicijskoj grupi i time postao jedini vlasnik DIG-a. – Do sporazuma o otkupu došlo je jer naši partneri nisu mogli osigurati bankarska jamstva za servisiranje 2,5 milijuna eura duga, pa smo obveze preuzeli mi kako cijeli projekt ne bi propao, rekao je savjetnik IGH Petar Đukan.

Spomenuti iznos je dug izvođačima radova na obnovi Grand hotela Orebić, prvoga objekta koji je kupila grupacija osnovana prije nešto više od dvije godine upravo s ciljem sudjelovanja u hotelskoj privatizaciji na širem dubrovačkom području. Glavni izvođač radova, inače, bio je Konel, tvrtka čiji je vlasnik Antun Kralj prije nekoliko mjeseci, u sklopu akcije USKOK-a “Pet zvjezdica“, zajedno sa zamjenikom pročelnika Ureda državne uprave u Dubrovniku Ivom Žeravicom, osumnjičen za navodnu iznudu 440 tisuća eura od hotelijera Gorana Štroka.

Tvrtke članice DIG-a razišle su se nakon što je investicija u obnovu hotela u Orebiću s planiranih 14 milijuna narasla na 17,5 milijuna eura, što je za partnere IGH bilo previše. Đukan najavljuje mogućnost da IGH sada sam nastavi s ranijim planovima DIG-a, među kojima je bila kupnja hotela “Perna“ u Orebiću, te još jednog hotelskog objekta na Korčuli.

Povod za investicijske planove na tom dijelu Dubrovačko-neretvanske županije, prema Đukanovim riječima, bila je izgradnja mosta kopno-Pelješac, na kojemu je angažiran upravo IGH. Dubrovačka investicijska grupa natjecala se prije dvije godine i za kupnju jedine preostale velike neprivatizirane hotelske tvrtke u Dubrovniku – “Hotela Maestral“, od čije je prodaje Hrvatski fond za privatizaciju, pod pritiskom javnosti, tada odustao. Kupnja nekog objekta u Dubrovniku i dalje je interesantna, no odluka o tome donijet će se nakon što stručnjaci naprave analizu, kaže Petar Đukan.

Evo kreće kupnja idemo na nulu do kraja dana…[proud]

Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
4 10.238,00
64 10.200,00
10 10.130,00
1 10.120,00
5 10.118,00
Cijena Prodaja
10.273,00 5
10.274,00 1
10.275,00 2
10.299,92 2
10.299,93 1

Glasnogovornik IGH na neodređeno

To sam pročitap na komentarima. Ma sad nije ni bitno, kad to znači da su izbori u srbiji.

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!

mislim da cemo i u plus do kraja dana[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/izvor-peljeski-most-ce-se-graditi,11264.html%5Bproud%5D

k-p

Kakva trgovina,jedva 20 dionica u 10 prvih naloga K/P (možda se skrivaju)

Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
2 10.480,00
4 10.475,00
1 10.456,00
1 10.430,00
1 10.402,02
Cijena Prodaja
10.600,00 1
10.638,99 2
10.639,00 1
10.640,00 5
10.648,50 7

[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Malo jaaako dobrih vijesti.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ja sam kupio za curu nesto IGH-a danas…

1-0 za nju, ja sam kupio po 11700 prosli tjedan [undecid]

ali ionako planiramo biti ‘long’ ovdje[kiss]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

necete morati biti dugo long ovdje zbog cijene, vec sljedece godine u ovo vrijeme ocekujem iznad 20k

ne mari za male stvari i ostat ce male


necete morati biti dugo long ovdje zbog cijene, vec sljedece godine u ovo vrijeme ocekujem iznad 20k

Mislio si reći da nećemo dugo čekat do 20k

New Report

Close