IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo Jure i potvrde teze…[cry]

Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
2 10.050,00
1 10.007,00
1 10.006,00
6 10.001,00
10 10.000,01
Cijena Prodaja
10.199,00 8
10.200,00 3
10.299,00 8
10.300,00 3
10.400,00 4

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Izgleda da nas “Veliki” igrači na ovoj našoj burzi vozaju ko male majmune… pitam se dokad ovako… [pray]

Ako ulažete u fundamente, ne možete izgubiti. Šećer dolazi na kraju.


Izgleda da nas “Veliki” igrači na ovoj našoj burzi vozaju ko male majmune… pitam se dokad ovako… [pray]

To je jedina istina sve drugo je laž . Dans su prodali ono što su jučer kupili i sad ponovo polko u kupovinu [bye]

88 kom na 10.100 kn?
Netko ima neki ingo o GFI, pa mu se žuri?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Evo čitam na Businessu da će se nešto loše dogoditi s IGH 12. svibnja 2008.
Jel tko zna što?

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!


Izgleda da nas “Veliki” igrači na ovoj našoj burzi vozaju ko male majmune… pitam se dokad ovako… [pray]

vozaju one koji prodaju, ostale ne.

da prosirit ce se u regiju[lol]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Direktor IGH, prof.dr.sc. Jure Radić je dana 18. ožujka potpisao sa direktorom sarajevske tvrtke IPSA, Ešrefom Gačaninom, ugovor o osnivanju Instituta građevinarstva Sarajevo – IGS. IGS je u prvoj fazi zamišljen kao tvrtka koja će se primarno baviti laboratorijskim ispitivanjima i istraživanjem u području unaprjeđenja građevinskih materijala.

IGS bi s radom trebao početi tijekom proljeća 2009. godine do kada bi trebao biti izgrađen objekt Instituta s modernim laboratorijem.

14.04.2008.

Počinje i kupnja jačat

14.04.2008.

S obzirom na stanje burze jos se cijena i drzi neka, a s obzirom na poslove i sirenje ovo je sitnis za djecu povodom uskrsa[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Evo čitam na Businessu da će se nešto loše dogoditi s IGH 12. svibnja 2008.
Jel tko zna što?

Mislim da su tad negdje izbori u Srbiji samo ne znam baš da bi ishod trebao imati prevelike veze s IGHom…

You either do it right or you get eliminated!


Evo čitam na Businessu da će se nešto loše dogoditi s IGH 12. svibnja 2008. Jel tko zna što?

Gdje si to pročitao?
Daj mi link pliz, nisam ništa takvo našla u Businessu (?).

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

New Report

Close