IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li mi netko reći što se ovo danas događa? Odnosno- zašto?


blokada,,to je to za danas[cry]

Ako uljuče nakon dva sata imamo još 5 minuta vremena za daljnje kotrljanje.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Može li mi netko reći što se ovo danas događa? Odnosno- zašto?

Zbog kretenizma. Ili ti zbog ljudske prirode

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da bu ovak roknulo se bome nisam nadao.
Al smijesni su mi oni koji se od jutra slazu na bid po 5000kn.

Ak do tam rokne, dizem hipotekarni…


Da bu ovak roknulo se bome nisam nadao.
Al smijesni su mi oni koji se od jutra slazu na bid po 5000kn.

Ak do tam rokne, dizem hipotekarni…

Što ti vrijedi hipotekarni, kad ćeš radi toga izazvati hipotekarnu krizu?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ivan_Drago: ” Da bu ovak roknulo se bome nisam nadao. Al smijesni su mi oni koji se od jutra slazu na bid po 5000kn. Ak do tam rokne, dizem hipotekarni… ” Što ti vrijedi hipotekarni, kad ćeš radi toga izazvati hipotekarnu krizu?

[lol] [lol] [lol]
Necu ju izazvati, samo cu ju jos produbiti…


Da bu ovak roknulo se bome nisam nadao.
Al smijesni su mi oni koji se od jutra slazu na bid po 5000kn.

Ak do tam rokne, dizem hipotekarni…


Meni nisu smiješni, nego “zanimljivi”, svaka im čast na “pokušaju”, ali rekao bih da su ti definitivno pretjerali 😀

Eto danas sam doživio trenutak (9600 kn) u kojem se cijena na burzi približila moj procjeni sadašnje realne vrijednosti (9500 kn), dakle napokon mogu reći da po “mojim kriterijima” dionica meni jedne od najdražih firmi, više nije precijenjena, ali nažalost, sada nemam keša za kupnju 🙁
Nadam se da će barem mirovinci ovo sada iskoristiti, vidim samo jednoga među prvih 10, sada je vrijeme za kupnju, sve to oko 10 000 kn, malo manje malo više, uvjeren sam da je dobra kupnja, nadam se da će i oni to prepoznati, nisu valjda ludi da propuste ovu priliku, treba imati ovako dobru firmu u svom portfelju.

hmmm….zanimljiva situacija na cijeloj burzi sve dobre dionice padaju dosta…zasto bi netko toliko prodavao sve likvidne dionice po ovakvim cijenama? cini mi se da investicijski fondovi opet moraju prodavati kako bi isplatili svoje klijente ili se samo rusi da bi se neki vratili na burzu po jako niskim cijenama….


hmmm….zanimljiva situacija na cijeloj burzi sve dobre dionice padaju dosta…zasto bi netko toliko prodavao sve likvidne dionice po ovakvim cijenama? cini mi se da investicijski fondovi opet moraju prodavati kako bi isplatili svoje klijente ili se samo rusi da bi se neki vratili na burzu po jako niskim cijenama….

zadnji dio rečenice najbliži istini!!!!!

prodati igh po 9xxx kuna je kao prodati 100 eura za 500 kuna

pa idemo dalje, ravno do dna

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

nije bitno tko rusi cijenu i zasto. to je opravdana igra na burzi

bitno je da mnogi prodaju dionice kad najvise padnu. a to je vec nesto sasvim drugo.

Igh ispod 10000 kuna se prodaje samo kada ti dijete mora na skupu operaciju. a sva lova ti je u IGH-u

vidimo se za par dana[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Izgleda da smo na dnu oko 9600…

Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
1 9.611,00
2 9.530,00
1 9.521,00
5 9.520,01
3 9.520,00
Cijena Prodaja
9.750,00 2
9.798,00 1
9.799,00 2
9.799,01 2
9.800,00 5

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close