IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar signal. Jedan od pouzdanijih. Ima ih dosta na našim dionicama.

I love the Smell of Profits in the Morning

mislim da za sada sve signal možeš slobodno zanemarit… slobodni pad je u trendu [pray]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Sramota je ovo, ništa drugo

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sramota je ovo, ništa drugo

Svaka ti čast , prijatelju, nisi kao pojedine kolege sa foruma koje su ovo prizivale prošli tjedan sa svojim postovima. Oni su izgleda zaduženi da plaše narod.

50,

budd:

Sramota je ovo, ništa drugo

Svaka ti čast , prijatelju, nisi kao pojedine kolege sa foruma koje su ovo prizivale prošli tjedan sa svojim postovima. Oni su izgleda zaduženi da plaše narod.

Ma svi toliko drukaju na dolje ili su deprimirani da se više ne može naći optimističnog posta (čast iznimkama)

Hell is Empty and all the Devils are Here

inače sam klasa optimist, ali ovih zadnjih mjesec dana me stvarno dotuklo… i nastavlja me šamarat iz dana u dan

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


inače sam klasa optimist, ali ovih zadnjih mjesec dana me stvarno dotuklo… i nastavlja me šamarat iz dana u dan

Nije ovo vrijeme za nas optimeste, ali još uvijek mirno spavam i osjecam se pobjednik jer ostajem do kraja [cool]

čudni se ovdje sveci slave....

Ja sam u ovoj dionici 100% a sad ću ispast jednostran.Silno me zanima kako to da se direktor ovakve kompanije dopusti da neki tamo ganster može da omalovažava njegov trud i da šuti to mi nije jasno ja svoju tvrtku branim kad je potrebno i to javno

kod igh se barem ugrubo zna da je dno oko 10000. kod zadnje velike korekcije je probijanje tog dna bila prekretnica za preokret cijelog tržista… valjda necemo opet morat cekati da padne ispod 10 da bi se nekome upalila lampica da bi mogo pocet kupovat[angry] [angry]

Glory, glory, Man United!!


kod igh se barem ugrubo zna da je dno oko 10000. kod zadnje velike korekcije je probijanje tog dna bila prekretnica za preokret cijelog tržista…

Problem je jedino što ovo nije korekcija već medvjed a to nije isto…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


kod igh se barem ugrubo zna da je dno oko 10000. kod zadnje velike korekcije je probijanje tog dna bila prekretnica za preokret cijelog tržista… valjda necemo opet morat cekati da padne ispod 10 da bi se nekome upalila lampica da bi mogo pocet kupovat[angry] [angry]

nimo trebali puno čekat na ovaj scenarij.prodaja na 10000[cry]

blokada,,to je to za danas[cry]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close