IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bože daj mi pameti što da učinim sa igh nakon večerašnjih minusa u americi[pray]?
zbilja ima nrko savjet, unaprijed zahvalan!

Prodaj nama po mogućnosti što jeftinije pa od nas kupi opet na 15.000kn+

schwabojj:

bože daj mi pameti što da učinim sa igh nakon večerašnjih minusa u americi[pray]?
zbilja ima nrko savjet, unaprijed zahvalan!

Prodaj nama po mogućnosti što jeftinije pa od nas kupi opet na 15.000kn+
[/quote

dobra ideja, svaka čast!

Javi kada staviš nalog na prodaju… i kada na mjestu maksimirskog stadiona budeš šetao perivojom, prisjeti se po kojoj cijeni si ga prodao. [proud]

Kako kažu kolege forumaši, ulažite u znanje

14.04.2008.

pričalo se da igh ganja neke poslove u Soči – u Rusiji, gradnja infrastrukture za OI
bila jučer zgodna emisijica Reporteri o Rusiji pa se mogao vidjeti i ovaj grad koji užurbano gradi za OI
ne izgleda tako loše ta Rusija da vam ja prav zaprav kažem
a i gradi se kako kaže novinarka, kod njih postoje sad izbjeglice, ljudi koi su iseljeni iz svojih domova jer se na njihovom zemljištvu grade hoteli, centri, sportski objekti

pitam se koliko je daleko dan da se i kod nas počne primjenjivati ova ista praksa

Postanite Eu-robovi

Kupio opet. Samo novaca fali dovoljno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Evo društvo, vidite na slici, kako vrijednost Crobexa na hrportfolio.com može i u negativnoj vrijednosti biti označena zeleno, tj. zelenoj strelici prema gore…[lol] [lol] [lol]

Malo ih muči matematika i to na oko gomilišta nula, Dakle u ovom slučaju imamo jednu graničnu vrijednsot i jednu beskonačnu., jedna ide u + beskonačno, a druga u -0.84.
Ako tko zna koji poučak i dokaz koristiti, da se ovo riješi, neka napiše koristeći primjer kao ponudu za riješenje
(za lakše snalaženje poslužiti se dr. Uglešićem, Matematika analiza 1).

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!

Evo ti na analiza trgovanja za danas. Išlo je krivo iz izvora.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Evo ti na analiza trgovanja za danas. Išlo je krivo iz izvora.

Ti to meni, kao da sam ga ja sastavljao…[smiley]

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!


Kako kažu kolege forumaši, ulažite u znanje

50 komada. [shocked] Ti bokca, ovo ko da ih prima u Pionire.[lol]

Evo opet 50 komada. vrijeme 11;09;22. Baš me zanima da li je to dogovorena k/p ili su “nevidljivi” nalozi. [wink]

– i ja misli m da je dogovorena transakcija ,(50).

New Report

Close