IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup]

Ja u zadnje 2 minute…….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


sangoman: ” usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup] ” Ja u zadnje 2 minute…….[thumbsup]
bilo je bas super gledat zadnje minute…[proud]


usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup]


sangoman:
usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup]
Ja u zadnje 2 minute…….[thumbsup]

Mogli ste još malo pričekat…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup]
Von Braun: ” sangoman: usao danas i ja medu vas i to u zadnjih 5 min…sretno i pozdrav[thumbsup] Ja u zadnje 2 minute…….[thumbsup] ” Mogli ste još malo pričekat…
[/quote]

Šta čekat?
Mislim da ispod 12k je jako dobar ulaz stari moj.
Pričekaj da se počne ova ekipa koja je u cashu ukrcavati, pa uhvati 12k ako možeš. Bumo vidjeli

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega moje je mišljenje da ću ovaj put ući znatno niže što po ničemu ne umanjuje vaš uspjeh.Moja saznanja kažu još dole…..[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ulaz ispod 12k je sigurno dobar, ali na žalost i moje mišljenje je da ovo ide još dolje.Ne vidi se podrška na kupnji, a na prodaji ne lupaju baš lako.Osobno mi ne odgovara da ide niže jer sam ušao na 12,9k,a ali mislim da ću se načekati da se vrati na tu vrijednost.
Nema veze, sad sam dugoročni investitor, a IGH ima perspektivu pa nema straha za lovu.[wink]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Mislim da je ipak IGH jedna od najperspektivnijih tvrtki, a što se moglo vidjeti i čuti zadnjih par tjedana o budućim poslovima i širenju tvrtke, tako da mislim za vas koji drukate na dolje, možda će vam se i ostvarit vaše želje, ali samo onda ako GROBEX padne na razine 1500-2000 bodova.

14.04.2008.


Mislim da je ipak IGH jedna od najperspektivnijih tvrtki, a što se moglo vidjeti i čuti zadnjih par tjedana o budućim poslovima i širenju tvrtke, tako da mislim za vas koji drukate na dolje, možda će vam se i ostvarit vaše želje, ali samo onda ako GROBEX padne na razine 1500-2000 bodova.

…što se neće desiti.

Dobitnici – Jure Radić

Izvor: Poslovni dnevnik,, Powered by PressCut

8.2.2008 – IGH je potpisao šest ugovora o strateškoj suradnji s najvećom ruskom građevinskom tvrtkom Stvoritelni kombinat Most. Tri zajedničke tvrtke u iduće četiri godine razvit će projekte u vrijednosti 2,5 milijardi dolara. U intervjuu Poslovnom dnevniku Jure Radić je najavio da IGH osniva tvrtku za visokogradnju.

Vrlo dobra vijest.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Snoć je bio interviju u Poslovnom klubu s Radićem, gdje je takođe iznio još jako lijepih vijesti i to o osnivanju IGS-a te širenje na područje Bugarske i ostalih istočnih zemalja, koji vape za uslugom koju će im IGH nuditi.[thumbsup]

14.04.2008.


Dobitnici – Jure Radić Izvor: Poslovni dnevnik,, Powered by PressCut 8.2.2008 – IGH je potpisao šest ugovora o strateškoj suradnji s najvećom ruskom građevinskom tvrtkom Stvoritelni kombinat Most. Tri zajedničke tvrtke u iduće četiri godine razvit će projekte u vrijednosti 2,5 milijardi dolara. U intervjuu Poslovnom dnevniku Jure Radić je najavio da IGH osniva tvrtku za visokogradnju. Vrlo dobra vijest.[thumbsup]

Kako je ovo lipo pročitati, ali me strah, kad god Jure nešto dobro napravi ne samo za svoju tvrtku nego za cijelu državu mi otresemo. Da se neće isti scenarij napravit i u ponedjeljak iako najmanje to želim.[pray]

zašto smatrate da će igh još dole?

New Report

Close