IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bok svima
koji program koristite da snimite prvih 10 ,u obliku slike, sa SDA?

j…te s prosijekom cijene od 13541 papak je proda po13105 e pa čestitka onome tko je kupio

mi smo ipak zemlja slučaj


schwabojj: ” pa neće valjda biti uvjerljivo da moja baba priča o igh više nego kad priča direktor firme ” ne radi se o tome… dobro, u mom slucaju se radi o tome da imam predrasude o njemu od prije. sad otkako imam igh moram priznati da mi je postao skroz simpatican. jebiga, licemjer [smiley] ali opet moram biti objektivan i gledati iz onih ociju od kad nisam bio dionicar i priznati da bi mi i dalje isao na zivce da nemam nesto sitno igh..ali eto i to sitno je bitno i normalno da je dobro da je proaktivan i ambiciozan ali mi se nekako cini koda hoce provuci devu kroz iglene usi. mislim, nekoliko milijardica samo za zagreb? sta je previse previse je. bilo bi super al neznam od kud lova za tako nesto. nismo imali za auto cestu koja je puno znacajniji projekt za drzavu od metroa u zagrebu i (koji je itekako vazan) i zagreba na savi.. imam osjecaj koda zeli izmisliti posao gdje ga i nema pa nateze.. pogotovo ako se ide u tu decentralizaciju koja je potrebna pa sad utuci samo u zagreb tolke novce. ja sam za, ali ne znam jeli to ispravno

Dragi kolega,
od kuda god da jeste jeste nije bitno,
ali budite sigurni u dvije stvari.
Zagreb će SIGURNO graditi metro i još će se sigurnije graditi tunel kroz sljeme.
Možda je to nepravedno prema ostalom dijelu Hrvatske ali tako je kako je. Kada će se graditi i dali će projektirati IGh (vjerojatno hoće) nezna se i eventualno samo Bandić zna, a to je neminovno i za Zagreb potrebno.

[proud][proud][proud]

[color=blue]IGH osniva tvrtku za visokogradnju[/color]

[color=black]Tvrtka će nastati preuzimanjem arhitektonskih i drugih stručnih biroa[/color]

http://www.poslovni.hr/69598.aspx

[TOP BID/b]
13.202,00 1
13.200,00 3

TOP ASK
13.148,00 1
13.150,00 2
13.198,00 5

Pa sad mi recite jel’ to normalno, kupci nude 13.200 a ovi prodaju za 13.148, to mi nikako nije jasno [huh]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


[color=blue]IGH osniva tvrtku za visokogradnju[/color]

[color=black]Tvrtka će nastati preuzimanjem arhitektonskih i drugih stručnih biroa[/color]

http://www.poslovni.hr/69598.aspx

Dokap miriši sve više. Moram mijenjati potpis:)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Odošmo na glavu jutros, K/P uopće ne izgleda dobro.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Koji su to kreteni koji prodaju po ovim cijenama, kako objasniti takvo ponašanje?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Top ask CIJENA KOLIČINA
12.900,00 11
12.950,00 4
12.995,00 7
12.999,99 4
13.000,00 14
13.100,00 1
13.148,00 1
13.149,95 5
13.198,00 5
13.300,00 6


Koji su to kreteni koji prodaju po ovim cijenama, kako objasniti takvo ponašanje?

Pa očito oni koji imaju 1-3 kom, jer njima 100-200 kn znači mnogo ( u smislu korkcije ili blagog rasta ).


bok svima
koji program koristite da snimite prvih 10 ,u obliku slike, sa SDA?

Evo, kolega…[wink]

Deliberandum est saepe, statuendeum est semel!


budd: ” Koji su to kreteni koji prodaju po ovim cijenama, kako objasniti takvo ponašanje? ” Pa očito oni koji imaju 1-3 kom, jer njima 100-200 kn znači mnogo ( u smislu korkcije ili blagog rasta ).

Kolega promislite prije nego napišete ovakovu glupost,svjedoci smo da se zadnjih tjedana kad god cijena krene prema gore pojave nalozi na prodaji od 50-tak kom,čudno?!!

New Report

Close