IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo naš Jure donirao 200k petrovoj,ništa nije isforsirano, na kraju ove godine smo na 25k[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Evo naš Jure donirao 200k petrovoj,ništa nije isforsirano, na kraju ove godine smo na 25k[proud]

Takav potez za Petrovu trudionicu je samo hvale vrijedan. Taman si mislim kako bi mogao i IGH nešto donirati kad se pojavljuju već čelnici HT-a, PBZ-a, ZABE, Europapress Holdinga… kad ono Meštar spomene IGH. Bravo.

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska


Ja bi isto kao i svi htio brzi rast, no obzirom na trenutno stanje na tržištu, ja nisam nezadovoljan kako se držimo, naplatit ćemo sve dobre vijesti pri prvom rastu tržišta [thumbsup]

Mislim da ćeš malo pričekati taj prvi rast tržišta..[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....

Potez hvale vrijedan za Petrovu.[thumbsup]


Jure Radić je u zadnje vrijeme sveprisutan, kao duh sveti. Sve mi to nekako izgleda isforsirano.

skroz se slazem…previse je proziran. “krajnje je vrijeme da zagreb dobije metro”, “nema smisla da stadion bude u maksimiru”, “zagreb treba dovuci na savu”…sve vjerovatno istina ali malo je neuvjerljiv kad on to prica jer znamo zasto to prica.
jos kad vidim onaj njegov namjesteni osmjeh…

al ipak sve u svemu mora mu se priznati da je sposoban i ipak navijam da mu sve uspije..ali ga zbilja dosta ima


Mislim da ćeš malo pričekati taj prvi rast tržišta..[lol] [lol] [lol]

e pa kolko to vec traje ta kriza na trzistu (od 5mj. 2007) vec sam polako na izmaku snaga..ne tolko sa zivcima kolko sa vjerom dali ce to ikada uspjeti

lanckok:

Jure Radić je u zadnje vrijeme sveprisutan, kao duh sveti. Sve mi to nekako izgleda isforsirano.

skroz se slazem…previse je proziran. “krajnje je vrijeme da zagreb dobije metro”, “nema smisla da stadion bude u maksimiru”, “zagreb treba dovuci na savu”…sve vjerovatno istina ali malo je neuvjerljiv kad on to prica jer znamo zasto to prica.
jos kad vidim onaj njegov namjesteni osmjeh…

al ipak sve u svemu mora mu se priznati da je sposoban i ipak navijam da mu sve uspije..ali ga zbilja dosta ima

pa neće valjda biti uvjerljivo da moja baba priča o igh više nego kad priča direktor firme


pa neće valjda biti uvjerljivo da moja baba priča o igh više nego kad priča direktor firme

ne radi se o tome…
dobro, u mom slucaju se radi o tome da imam predrasude o njemu od prije. sad otkako imam igh moram priznati da mi je postao skroz simpatican. jebiga, licemjer [smiley]

ali opet moram biti objektivan i gledati iz onih ociju od kad nisam bio dionicar i priznati da bi mi i dalje isao na zivce da nemam nesto sitno igh..ali eto i to sitno je bitno i normalno da je dobro da je proaktivan i ambiciozan ali mi se nekako cini koda hoce provuci devu kroz iglene usi. mislim, nekoliko milijardica samo za zagreb? sta je previse previse je. bilo bi super al neznam od kud lova za tako nesto. nismo imali za auto cestu koja je puno znacajniji projekt za drzavu od metroa u zagrebu i (koji je itekako vazan) i zagreba na savi..
imam osjecaj koda zeli izmisliti posao gdje ga i nema pa nateze..
pogotovo ako se ide u tu decentralizaciju koja je potrebna pa sad utuci samo u zagreb tolke novce. ja sam za, ali ne znam jeli to ispravno

IGH osniva tvrtku za visokogradnju

Tvrtka će nastati preuzimanjem arhitektonskih i drugih stručnih biroa

http://www.poslovni.hr/Content/Article.aspx?id=69598


imam osjecaj koda zeli izmisliti posao gdje ga i nema pa nateze.. pogotovo ako se ide u tu decentralizaciju koja je potrebna pa sad utuci samo u zagreb tolke novce. ja sam za, ali ne znam jeli to ispravno

Tko zna, možda je i on digao kakav margin na IGH pa sada održava cijenu [lol]

u svakom slučaju imate pravo na svoje mišljenje kao što i jure radić ima pravo forsirati svoju firmu, jer ni prema njemu niko nije obazriv (mesićevi istupi)

schwabojj:

pa neće valjda biti uvjerljivo da moja baba priča o igh više nego kad priča direktor firme

ne radi se o tome…
dobro, u mom slucaju se radi o tome da imam predrasude o njemu od prije. sad otkako imam igh moram priznati da mi je postao skroz simpatican. jebiga, licemjer [smiley]

ali opet moram biti objektivan i gledati iz onih ociju od kad nisam bio dionicar i priznati da bi mi i dalje isao na zivce da nemam nesto sitno igh..ali eto i to sitno je bitno i normalno da je dobro da je proaktivan i ambiciozan ali mi se nekako cini koda hoce provuci devu kroz iglene usi. mislim, nekoliko milijardica samo za zagreb? sta je previse previse je. bilo bi super al neznam od kud lova za tako nesto. nismo imali za auto cestu koja je puno znacajniji projekt za drzavu od metroa u zagrebu i (koji je itekako vazan) i zagreba na savi..
imam osjecaj koda zeli izmisliti posao gdje ga i nema pa nateze..
pogotovo ako se ide u tu decentralizaciju koja je potrebna pa sad utuci samo u zagreb tolke novce. ja sam za, ali ne znam jeli to ispravno

New Report

Close