IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo je ovih dana biti dioničar IGH. [thumbsup] A naročito je lijepo ako si ga prije pr dana kupovao po 12.200, a sada vrijedi oko 14.000 A to je tek početak…. [thumbsup]

Da, ali je i lijepo i biti dionicar IGH-a bez obzira na kojoj cijeni je kupljen.Samo neka ovakve dobre vijesti dolaze. Ja sam ga kupio po 14*** kn.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

a stiže konjica s 50 kom[angry]

mi smo ipak zemlja slučaj

Ovdje je jako velik free float, prvih 10 pokriva samo 34,79% dionica

Nekako nije krenulo kao je trebalo.

IGH je novi HT. Pogledajte promete nad IGH. Od početka 10tog mjeseca dnevni prometi su jednostavno neusporedivi sa dosadašnjima. Zašto? Prodaj HT odmah – > što ću s lovom? -> IGH. Kupovan je masovno na razinama 14 do 15+. Te ljude već više od tri mjeseca svrbi drhtava ručica.

13800 nakon ovakvih vijesti? [huh]


Ovdje je jako velik free float, prvih 10 pokriva samo 34,79% dionica

Katkad je to mana, a katkad prednost.
Trenutna cijena je 13800kn, i su koji su danas trgovali od otvaranja su u minusu.[embarass]
HM….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

šta 1.2% nije dovoljno?

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Malo ga usporavaju, “čini mi se da se konjica sa 50 komada povukla sa prodaje” …..[thumbsup]

Ja potpisujem nek ostane na 13k, sve do jeseni ako treba, mislim da nece padat, a u prvom bull-tržištu će otić jako visoko. ( IMHO) Ovdje više nema razloga za ikakvu paniku ili strah!


Ja potpisujem nek ostane na 13k, sve do jeseni ako treba, mislim da nece padat, a u prvom bull-tržištu će otić jako visoko. ( IMHO) Ovdje više nema razloga za ikakvu paniku ili strah!

Ma čini mi se da na čitavom tržištu nema više razloga za paniku i strah.
Dotaknuli smo dno i sad samo muljamo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ja potpisujem nek ostane na 13k, sve do jeseni ako treba, mislim da nece padat, a u prvom bull-tržištu će otić jako visoko. ( IMHO) Ovdje više nema razloga za ikakvu paniku ili strah!

Nikako nije dobro da do jeseni ostane na ovim razinama, jer će se mnogi povući, zbog slabog rasta, a zatim rušiti cijenu ( govorim kako bi otprilike izgledalo da tako ostane ).

Trenutna razina od nepunih 14 k kn je s obzirom na stanje trenutnog tržišta zadovoljavajuća.

Članak s poslovnog: http://www.poslovni.hr/69010.aspx


zmrklic: ” Ja potpisujem nek ostane na 13k, sve do jeseni ako treba, mislim da nece padat, a u prvom bull-tržištu će otić jako visoko. ( IMHO) Ovdje više nema razloga za ikakvu paniku ili strah! ” Nikako nije dobro da do jeseni ostane na ovim razinama, jer će se mnogi povući, zbog slabog rasta, a zatim rušiti cijenu ( govorim kako bi otprilike izgledalo da tako ostane ). Trenutna razina od nepunih 14 k kn je s obzirom na stanje trenutnog tržišta zadovoljavajuća. Članak s poslovnog: http://www.poslovni.hr/69010.aspx

Kolega matrix, napisao sam u prvom bull tržištu, što bi značilo da ako IGH ostane na ovim razinama, da će ostalo ići dolje 10%, to je samo u slučaju medvjeđeg scenarija, u koji ne vjerujem. ja sam isto ulazio/izlazio i dobro zaradio, ali nakon zadnjeg razvoja događaja target mi se jako povisio
[thumbsup]

Moram vas pozdravit jer sam danas izasao na 14 k iz ove dobre dionice …

New Report

Close