IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Kajzerica kao alternativa Maksimiru[/color]

[color=black]Na današnjoj sjednici Poglavarstva i službeno je potvrđena Kajzerica kao alternativna lokacija za novi Dinamov stadion. Gradonačelnik Bandić ostaje pri odluci da će se održati referendum na kojem će Zagrepčani odlučivati hoće li se obnavljati Maksimirski stadion ili graditi novi, a najraniji mogući termin za njegovo održavanje je svibanj.

Na površini od 260 tisuća m2 na Kajzerici planira se izgraditi nogometni kompleks sa stadionom kapaciteta najmanje 50 tisuća sjedećih mjesta te četiri natkrivene tribine u skladu sa FIFA-inim odrednicama. Uz taj, gradio bi se i manji stadion sa 15-20 tisuća mjesta. Kompleks bi imao još atletsku stazu, terene s prirodnom i umjetnom travom i prateće. [/color]

http://www.nacional.hr/articles/view/42277/

[color=blue]6 potpisanih ugovora[/color]

[color=black]1) Strateško partnerstvo radi zajedničkog nastupa na ruskom, ukrajinskom i drugim tržištima
2) Osnivanje zajedničke tvrtke za inžinjering u Moskvi pod nazivom SKM-IGH (25 posto IGH, 75 posto SKM)
3) Osnivanje zajedničke projektantske tvrtke IGP u Moskvi (jednaki udjeli)
4) Ugovor o projektiranju hotelsko-stambenog naselja Dubrovka u Moskvi, površine 200 tisuća m2
5) Osnivanje zajedničke tvrtke u Zagrebu pod nazivom IGH-Most radi lakšeg zajedničkog nastupa na europskim tržištima (jednaki udjeli)
6) Zajednička investicija poslovnog kompleksa u Rusiji[/color]

Do 16 odu ova dva velika naloga!
Cap cap[bye][bye]

Matrix90 5+ za trud [smiley][thumbsup]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

Evo vratih se danas svojoj staroj ljubavi IGH-u. Još bih jače ušao, ali ne mogu prodati dionice firme u kojoj sam jer nije likvidna. Uvjeren sam u rast IGH-a, jača poziciju u Rusiji, odnosno GUS-u i tu će biti dobrih stvari. Njima je puno lakše vani nego ostalim našim građevinarima jer ne moraju prebacivati strojeve i opremu tako da su vrlo mobilni i posvuda mogu ostvariti rentabilne prihode[proud]

PRODAJE – IGH-R-ACijena Količina Ukupno
13.798,00 6 82.788,00
13.799,00 6 82.794,00
13.800,00 24 331.200,00
13.850,00 3 41.550,00
13.899,00 2 27.798,00
13.900,00 46 639.400,00
13.979,00 2 27.958,00
13.980,00 3 41.940,00
13.987,12 1 13.987,12
13.994,00 1 13.994,00

Ali nove mine na vidiku[bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Pozdrav starom pajdasu 777[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

tri novefirme i 6šest ugovora sa rusima vrijedsi puno više od 4,51% ali bude možda već sutra

Nije toliko bitno koliko će sutra narasti, cijena je bila 13k ljetos, od tada su došli Bosna, Rusija, Albanija, očito se planira i Srbija, ovo se razvija u jednu jako lijepu priču, i mislim da IGH na ovoj cijeni više nitko ne može zvati balonom!

ma slažem se, samo što je meni bitno koliko će narasti svaki dan

Mozes reci gdje se mogu nalozi pogledat ? I jel to moze bilo tko???

Sto mislite koliko posto bi sutra IGH mogao skociti jos …?

ali da uzmemo u obzir sve : ovu trenutnu krizu kod nas ,burze u svijetu, fondove (nase , strane) , amerikance ???

Pitanje je za sve…. Onako realno misljenje ….. Hvala

New Report

Close