IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opet paket na prodaji od 54 kom, ma ovo više nema smisla, tko to prodaje i ne dopušta da se cijena digne, ima li netko ikakve informacije!!??

Primječujem da je na ASk-u nalog na 13000kn i kako se ispražnjava isti prodavatelj opet poluprimjetno dodaje
dionice na prodaju tako da izgleda da se ne trguje a ustvari netko se pametno prazni…

na 4300 sve prodajem...


Primječujem da je na ASk-u nalog na 13000kn i kako se ispražnjava isti prodavatelj opet poluprimjetno dodaje dionice na prodaju tako da izgleda da se ne trguje a ustvari netko se pametno prazni…

Ista stvar se događa i na dalekovodu cjeli dan

Netko se iskrcava, budimo sretni da ima ko kupiti po 13000 [thumbsup]

50,

dario111: ” IGH nema veze sa Amerikom nikakve. Samo totalne neznalice mogu takvo nešto povezivati. IGH vrijedi i vrijedit će još i više mnogo samo treba pričekati. Naša burza će se stabilizirati tek kada novopečeni dioničari od kojih neki imaju veliku lovu u igri a samim tim i broj dionica u portfelju ne izgube jedno 50% i maknu se sa burze i uhvate se svog posla kojeg su i radili do i prije izlaska HT-a na burzu od kada se ovo sve i počelo događati na ZSE. ” Nema veze Amerika, nema veze Azija, još manje Europa. Po tebi tko ima veze s kime? Ti si se sigurno sad probudio. Ronimo toliko dugo, svi kažu zbog cijeloga svijeta, jedini ti protiv. IGH je prava firma, zbog toga sam tu, ali sve ima veze sa svačim. Nisam stručnjak, ja sam nogometaš.

Kako se danas ovo dešava s obzirom na to da se svijetske burze zelene. Da ovu prodaju/kočnicu IGH danas na 13000kn nije neki Azijski fond radio?

50 Cent:

dario111: ” IGH nema veze sa Amerikom nikakve. Samo totalne neznalice mogu takvo nešto povezivati. IGH vrijedi i vrijedit će još i više mnogo samo treba pričekati. Naša burza će se stabilizirati tek kada novopečeni dioničari od kojih neki imaju veliku lovu u igri a samim tim i broj dionica u portfelju ne izgube jedno 50% i maknu se sa burze i uhvate se svog posla kojeg su i radili do i prije izlaska HT-a na burzu od kada se ovo sve i počelo događati na ZSE. ” Nema veze Amerika, nema veze Azija, još manje Europa. Po tebi tko ima veze s kime? Ti si se sigurno sad probudio. Ronimo toliko dugo, svi kažu zbog cijeloga svijeta, jedini ti protiv. IGH je prava firma, zbog toga sam tu, ali sve ima veze sa svačim. Nisam stručnjak, ja sam nogometaš.

Kako se danas ovo dešava s obzirom na to da se svijetske burze zelene. Da ovu prodaju/kočnicu IGH danas na 13000kn nije neki Azijski fond radio?

onaj tko se iskrcava ne vjeruje u brzi oporavak burze ili špekulira, u svakom slučaju vidjet ćemo tko je u pravu.

Pozdrav kolege, ja sam danas usao na 13.000 kn. Cekao sam nisko, nisam docekao i onda sam lupio. Ne znam tko rasprodaje, mozda je margin call u pitanju? U svakom slucaju, ostavio sam dosta love za dokup ako padne cijena a nadam se da nece. [thumbsup]

___________________________________________
“Here’s to our wives and girlfriends… may they never meet!”

Kolege forumaši, malo sam pregledao burzu i vidim da se skoro sve crveni, a CROBEX u plusu za nešto više od 2 %. Kako to, nije mi jasno. Amerika je završila u zelenome kao i Europa. Da li će to pokrenuti i nas ili smo mi stvarno priča sami za sebe. Ja nisam nikakav stručnjak, priznajem. Malo toga znam, rekao sam vam, ja sam nogometaš. Shvatite me ozbiljno, ne zezam se, neka mi netko pomogne da shvatim.

Sutra bismo mogli završiti u blagom plusu, no sljedeći tjedan očekujem promjenu trenda sudeći po TA.

Život je naš onakav kakvim ga oblikuju naše misli. Marko Aurelije

Ja sam zadovoljan kako se držimo…ipak najava megaposlova u Rusiji radi svoje,ima i zašto[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ja sam zadovoljan kako se držimo…ipak najava megaposlova u Rusiji radi svoje,ima i zašto[thumbsup]

Naravno, no najslađe će biti za vrijeme referenduma krajem lipnja.

50,

Kolege forumaši, malo sam pregledao burzu i vidim da se skoro sve crveni, a CROBEX u plusu za nešto više od 2 %. Kako to, nije mi jasno. Amerika je završila u zelenome kao i Europa. Da li će to pokrenuti i nas ili smo mi stvarno priča sami za sebe. Ja nisam nikakav stručnjak, priznajem. Malo toga znam, rekao sam vam, ja sam nogometaš. Shvatite me ozbiljno, ne zezam se, neka mi netko pomogne da shvatim.

Moram priznati da ni meni nije jasno kako je crobex u plusu, a samo par dionica je plavo, sve ostalo debelo crveno. Ne razumijem tu jednadžbu

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close