IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda malo se sekiram,ali zbog toga što sam umjesto 150 mogao kupit 200 ili više za iste pare,jedino me to muči.A da vrijedi,sigurno vrijedi čekati,samo da prođe ovo ludilo,a neće dugo trajati vjeruj mi.

50,

Mozda malo se sekiram,ali zbog toga što sam umjesto 150 mogao kupit 200 ili više za iste pare,jedino me to muči.A da vrijedi,sigurno vrijedi čekati,samo da prođe ovo ludilo,a neće dugo trajati vjeruj mi.

po tvojoj procjeni ( nadam se da je ok što se ne persiramo , nadam se da je na forumu ok razgovarati u malo prisnijoj formi) će trajati rasprodaje kolega?? Misliš li da će nakon GFI-ja stanje krenuti nabolje ili će to samo služiti za još jedan iskrcaj …. [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kolega pamet u glavu,cuvaj to sto imas,nemoj davat samo da das,neboj se,strpi se,rekao sam,bit ce dobro,godisnje izvjesce ce biti odlicno,nekoliko sam puta ponovio da Jure nije na godisnjem u Rusiji,al me slabo narod slusa.[thumbsup][cool]

50,

Imam ja kupio na 16 200 i na 15 200 nekih 150 komada ali vjerujte ne sekiram se ni malo jer vjerujemu ovu dionicu iako sad ne izgleda ružičasto [smiley]

A jesi se usrećio 50 na tim cijenama ali vidim da nisi klonuo duhom što ja za sebe ne mogu reći. Kao što reče kolega evogaopet trebaće vremena da opet dođemo na razine iz listopada 2007. Svaki put kad ja odlučim prodati pomalo se polakomim pa čekam da još malo naraste kad ono umjesto rasta naleti korekcija i sve sruši. Zato sada sebi sada stavljam cilj od 10% dobiti (što je na projsek moga ulaska cijena od 14.850kn) i čim to ostvarim prodajem bez grižnje savjesti.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

50,

Kolega pamet u glavu,cuvaj to sto imas,nemoj davat samo da das,neboj se,strpi se,rekao sam,bit ce dobro,godisnje izvjesce ce biti odlicno,nekoliko sam puta ponovio da Jure nije na godisnjem u Rusiji,al me slabo narod slusa.[thumbsup][cool]

Ovo je već postalo mantra na ovome forumu…[cry]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

50,

Kolega pamet u glavu,cuvaj to sto imas,nemoj davat samo da das,neboj se,strpi se,rekao sam,bit ce dobro,godisnje izvjesce ce biti odlicno,nekoliko sam puta ponovio da Jure nije na godisnjem u Rusiji,al me slabo narod slusa.[thumbsup][cool]

izvješće može bit fenomenalno jure može čuda radit al ako se trend ne okrene sanjaj pozitivu. nitko nije jači od tržišta a ono je u banani i biti će još neko vrijeme


50 Cent: ” Kolega pamet u glavu,cuvaj to sto imas,nemoj davat samo da das,neboj se,strpi se,rekao sam,bit ce dobro,godisnje izvjesce ce biti odlicno,nekoliko sam puta ponovio da Jure nije na godisnjem u Rusiji,al me slabo narod slusa.[thumbsup][cool] ” izvješće može bit fenomenalno jure može čuda radit al ako se trend ne okrene sanjaj pozitivu. nitko nije jači od tržišta a ono je u banani i biti će još neko vrijeme

U banani jest, to je sigurno, ali za sve smo najviše krivi mi sami, kao da se natječemo tko će jeftinije dati. Kad Bush kihne, cijeli svijet se mora prehladiti. A nemora biti tako.

DOW JONES – 12 202 bodova

DOW JONES + 2,00 % 12 206 bodova
NASDAQ C. + 0,68 %

Trenutno stanje, sutra bi mogao biti lijep dan. [thumbsup]

IGH nema veze sa Amerikom nikakve. Samo totalne neznalice mogu takvo nešto povezivati. IGH vrijedi i vrijedit će još i više mnogo samo treba pričekati. Naša burza će se stabilizirati tek kada novopečeni dioničari od kojih neki imaju veliku lovu u igri a samim tim i broj dionica u portfelju ne izgube jedno 50% i maknu se sa burze i uhvate se svog posla kojeg su i radili do i prije izlaska HT-a na burzu od kada se ovo sve i počelo događati na ZSE.

Veliko slavlje u Americi uz vatromet. Oduševljenje na Wall Streetu.
DOW JONES + 2,50 %
NASDAQ C. + 1,05 %
[cool][thumbsup][tongue]

dow skoro 300 fino fino, valjda će sada ovi naši prestat valjat bureke kak nsa pogađa kriza u americi jer naše ogromno tržište tam jako puno izvozi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close