IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Definitivno ne izgleda obećavajuće jutros, samo za vašu informaciju donji limit je na 12.081,57.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


bmw: ” Zanimljiv je taj TA kolega von braun prema potrebi[thumbsup] ” Prema potrebi čega? Šta ne valja. Uvijek prihvaćam popravke.[thumbsup] Ovo na grafu je preočito, nema još na vidiku promjene trenda.

Graf je svakako dobar nije loše biti sada u kešu zar ne[thumbsup]

Bez komentara:

Kupnja Cijena
1 13.255,00
5 13.013,00
1 13.012,00
1 12.950,00
10 12.901,00
Cijena Prodaja
12.650,00 3
12.695,00 1
12.799,00 10
12.800,00 11
12.899,00 9

I has the money, what I do wif it?

Donji limit:
12.081,57

I has the money, what I do wif it?

blokada

I has the money, what I do wif it?

Danas je dokup neminovan. Samo po kojoj cijeni cemo ga dokupljivati?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari.
Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne?

Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube.

[smiley]


Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari.
Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne?

Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube.

[smiley]

ajd bar si posten pa si se javio,vidim da svi oni prekaljeni borci na trzistu su umuknuli[wink] .Nego hocemo li ulagat u znanje[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


matrix90: ” Gledajući današnje transakcije, zaključujem da su izašli ‘ mali ‘ dioničari. Prvenstveno pod time govorim o ograničenim dioničarima. Nadalje jako bi bilo zanimljivo, ali i komično kada bi netko stavio tansakcije i uvidio da su to rušili sa zapravo 1-2 dionice, što u prijevodu znači bivši paket HT-R-A, zar ne? Očito ih je ‘ pogodilo stanje na drugim većim svjetskim i regionalnim burzama, no to je još jedan dokaz da dok tržište gubi, neki zarađuju, a neki gube. [smiley] ” ajd bar si posten pa si se javio,vidim da svi oni prekaljeni borci na trzistu su umuknuli[wink] .Nego hocemo li ulagat u znanje[lol]

Nema problema ja sam za ulaganje, u bilokojem smjeru, naprosto ovo je još jedan izazov za mene, ali i za ostale ‘ čelične ‘ kolege.

[proud][thumbsup]

jel vidis sto psihologija trzista radi,nisam mogao vjerovati da se to moze dogoditi.Pa neki bi za 1 kunu dali samo da izadju.Nema tu vise ni FA ni TA,ako se sad ne ocisti trziste nece nikada[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


jel vidis sto psihologija trzista radi,nisam mogao vjerovati da se to moze dogoditi.Pa neki bi za 1 kunu dali samo da izadju.Nema tu vise ni FA ni TA,ako se sad ne ocisti trziste nece nikada[thumbsup]

Jasno, psiha pilića, no to se ne može mijenjati.
U četvrtak sam skinuo sav cash iz fonodova; danas mi je na raspolaganju, namjeravam ubosti nešto IGH, jer je ovo vrlo dobra prilika.

Kolega wiking, evo htio bi pitati što mislite koliko je članova foruma prodalo dionice?

Onako u postocima?

Recimo IGH? Ja kažem barem 75-80%

New Report

Close