IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P…273/1136 kom…

Fondovi pomažu na prodaji uz ostale prodavače.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Pazite zadnjih pola sata kako će fondovi dizati cijene.



K/P…273/1136 kom…

Fondovi pomažu na prodaji uz ostale prodavače.

Hm u 2 uzastopna posta kontradikcija.

Ma da.[wink]

Vidi stvarno…pada…….[angry]
Pa nemam ja kristalnu kuglu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

A bome ne izgleda ljepo

Kupnja Cijena
1 13.130,00
1 13.120,00
1 13.118,50
1 13.110,00
1 13.109,00
Cijena Prodaja
13.200,00 9
13.250,00 25
13.350,00 10
13.399,00 28
13.448,00 10

I has the money, what I do wif it?

Kakve li ironije, u zadnjim sekundama trgovanja krenulo po asku, netko kupio 26 kom po 13.250. Jao kakva pušiona danas uh… [cry]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ja sam danas malkoc dokupio [thumbsup]
Nisam pogodio najnižu cijenu ali dobro, zadovoljan sam [wink]

Ponašanje dionice danas pokazuje da dugoročno nema brige, IMHO, naravno pričekat ću još s povratkom, ali ipak ima i pozitivnih stvari koje su se vidjele danas.


Kakve li ironije, u zadnjim sekundama trgovanja krenulo po asku, netko kupio 26 kom po 13.250. Jao kakva pušiona danas uh… [cry]

Vidim kolega lanckok se malo iskrcao danas.
Da ti stavim TA za sutra?[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dobar dan! Neko vrijeme “mjerkam” ovu dionicu-od polovice 10. mj.07,danas nisam mogao “odoliti” i malo kupio. G. Von Braun samo Vi stavite TA.Unaprijed zahvaljujem!

Ne mogu vjerovati da je ovo toliko palo. Mislila sam da će netko ipak držati otpor pa barem zbog Moskvice-smokvice, ali ipak nisu. Još mi je gore kod ovih dionica koje koštaju više od npr. 5000 kn, kada padnu 10-ak posto, tih se desetak posto strašno ističe na tu svotu.
9 % od 14.500 je 1.305 kn po komadu dionice pa sad nemoj pasti u očaj.
Baš ružno, fuj.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Nema mjesta očaju. Što znači sadašnji trenutak kad će Jure pokoriti Rusiju i osigurati meni nekoliko finih ljetovanja na Karibima.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Poštovani,
ja sam danas dokupio po najnižoj cijeni i mislim da je trend krenuo prema gore:)
te se ovim putem zahvaljujem [smiley][smiley]

pozdrav[smiley][smiley]

New Report

Close