IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P…345/803 kom…Crobex -0,80%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


50 Cent: ” Pozdrav kolege dioničari IGH.Ja sam taj koji je skinuo onaj veliki paket kako ste ga nazvali Dropulićkin paket u zadnji čas po 15 200.Prije točno 2 mjeseca ušao sam s velikim paketom na 16 130.Sad kad čitam ovako ovo pitam se gdje sam.Zato nemojte plašit male ulagače.Pišite objektivno ili nemojte nikako.Svi smo kupili da bi nešto zaradili zato nemojte prodavati ako niste u plusu barem 10%.A to će doći polako ali lakše nego što ste mislili.Smiješi nam se lijepo razdoblje ispred nas.Ako sam pogriješio neka me netko demantira. [thumbsup][cool] ” Pitanje: zašto nisi dokupio kad je bilo 11000-12000?

Zato što mi je sve bilo u Dalekovodu. Iz njega sam izašao na 1910, a kupio sam na 1300. Sada sam u IGH i ona prva cijena od 16100 se čini skupa, ali nije skupa. Malo sačekajte pa ćete se uvjerit da je 30% minimalno ispred mene. Upamtite, Jure nije u Rusiji na godišnjem. I zato ne dajte za male pare.[cool]

Netko mudro skida!
Moglo bi do kraja dan biti u zelenom!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

K/P…320/937…..[undecid]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Netko mudro skida!
Moglo bi do kraja dan biti u zelenom!

veliki ste optimist!
Ova politička dionica se srozala preko 6% ja je i dalje čekam!

dan je pametniji od noći

Evo vam dokaz da je Von Braun jedini u pravu. A ljutili ste se na njega.
JURE, JAAAAVI SE!!!!!![angry]

U pravu je bez daljnjeg..
Samo dali je korektno drukat za gore kad izlazis i onda drukat za dolje kad planiras ponovno uc[huh]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Izlaze fondovu po bidu…prvo 20 kom u 13h, a maloprije 55 kom po bidu.
Jel se to pale margini???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

K/P….241/1009 kom….[sad]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dana 16.01.2008. Direktor Instituta građevinarstva Hrvatske Jure Radić i predsjednik Ruske akademije inženjerstva, Boris V. Gusev potpisali su sporazum o osnivanju zajedničkog Instituta građevinarstva u Moskvi. Institut će se u prvo vrijeme baviti projektiranjem, a zatim stručnim nadzorom i laboratorijskim ispitivanjima.

pogledajte indekse u Evropi,sve je 6 % otišlo dole.

evo trenutno stanje.

New Report

Close