IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@Von Braun Nikada nisam drukao samo sam izražavao svoje mišljenje jer nemam iluzija da će netko na osnovu moga pisanja donositi odluke o ulaganju. TA nisam stavljao jer nemam položen ispit ni za brokera ni za investicijskog savjetnika i nisam htio pametovati. Pa svatko može ukucati u google ili wikipediu ‘bollinger’, ‘TA’, ‘MACD’ ili slično pa onda nakon pola sata prosipat pamet po forumu, a ti si upravo to radio. Razina tvoga znanja je minimalna a drukao si konstantno i to ne samo na ovoj temi nego i preko PM-a.

Ne znam o čemu pričate kolega.
Ubuduće ću zadržati TA za sebe.
Onaj tko me je pratio i poslušao, mogao je poprilično zaraditi, ali neka.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

A što kaže ta tvoja TA analiza za sljedeći tjedan [proud]

14.04.2008.

Pozdrav kolege dioničari IGH.Ja sam taj koji je skinuo onaj veliki paket kako ste ga nazvali Dropulićkin paket
u zadnji čas po 15 200.Prije točno 2 mjeseca ušao sam s velikim paketom na 16 130.Sad kad čitam ovako ovo pitam se gdje sam.Zato nemojte plašit male ulagače.Pišite objektivno ili nemojte nikako.Svi smo kupili da bi nešto zaradili zato nemojte prodavati ako niste u plusu barem 10%.A to će doći polako ali lakše nego što ste mislili.Smiješi nam se lijepo razdoblje ispred nas.Ako sam pogriješio neka me netko demantira. [thumbsup][cool]

. Ubuduće ću zadržati TA za sebe.
Onaj tko me je pratio i poslušao, mogao je poprilično zaraditi, ali neka.[thumbsup]

-samo ti stavi TA i za nas, opet će biti 150 puta pregledano !!

50,

Pozdrav kolege dioničari IGH.Ja sam taj koji je skinuo onaj veliki paket kako ste ga nazvali Dropulićkin paket
u zadnji čas po 15 200.Prije točno 2 mjeseca ušao sam s velikim paketom na 16 130.Sad kad čitam ovako ovo pitam se gdje sam.Zato nemojte plašit male ulagače.Pišite objektivno ili nemojte nikako.Svi smo kupili da bi nešto zaradili zato nemojte prodavati ako niste u plusu barem 10%.A to će doći polako ali lakše nego što ste mislili.Smiješi nam se lijepo razdoblje ispred nas.Ako sam pogriješio neka me netko demantira. [thumbsup][cool]

Ti baš voliš kad je skupo ! [lol]

Dragi ljudi IGH je dionica na kojoj se može zarađivati tjedno. Kad dođe oko 15000 Kn prodajte kad padne oko 14000 kupujte i svi ćete dugo i sretno živjeti!


50 Cent: ” Pozdrav kolege dioničari IGH.Ja sam taj koji je skinuo onaj veliki paket kako ste ga nazvali Dropulićkin paket u zadnji čas po 15 200.Prije točno 2 mjeseca ušao sam s velikim paketom na 16 130.Sad kad čitam ovako ovo pitam se gdje sam.Zato nemojte plašit male ulagače.Pišite objektivno ili nemojte nikako.Svi smo kupili da bi nešto zaradili zato nemojte prodavati ako niste u plusu barem 10%.A to će doći polako ali lakše nego što ste mislili.Smiješi nam se lijepo razdoblje ispred nas.Ako sam pogriješio neka me netko demantira. [thumbsup][cool] ” Ti baš voliš kad je skupo ! [lol]

Ma ne volim,ali tako pogodilo.Nije skupo vjeruj mi kad imaš,a isto tako znam 100% da Jure u Rusiji nije na godišnjem odmoru i da će donijet ogromnu lovu ne samo meni nego i tebi i svima tko ima IGH.Kolega Von Braun piše dobro i ja ga poštujem.[cool][thumbsup]

Mislim da bi bilo dobro da nešto razjasnimo. Korisnicima ovoga foruma bi bilo bolje da odluke o ulaganjima ne donose isključivo na temelju onoga što ovdje pročitaju jer je kvaliteta postova upitna, sve je puno kojekakvih navlakača sa raznim interesima a i poslovni.hr se disklejmirao od svega što piše. Dakle ovo ovdje bi trebala biti više zabava ili neka neobavezna diskusija nego neka ozbiljna analiza. Ne kažem da nema i korisnih informacija ali svima preporučam oprez. Zato nije dobro što se pojedinci predstavljaju kao ozbiljni analitičari, i što iznose nekakve analize koje nemaju veze s realnošću nego vjerovatno predstavljaju sliku kako mali Ivica vidi burzu.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Von Braun: ” . Ubuduće ću zadržati TA za sebe.
Onaj tko me je pratio i poslušao, mogao je poprilično zaraditi, ali neka.[thumbsup] ”

-samo ti stavi TA i za nas, opet će biti 150 puta pregledano !!

50,

Ma ne volim,ali tako pogodilo.Nije skupo vjeruj mi kad imaš,a isto tako znam 100% da Jure u Rusiji nije na godišnjem odmoru i da će donijet ogromnu lovu ne samo meni nego i tebi i svima tko ima IGH.Kolega Von Braun piše dobro i ja ga poštujem.[cool][thumbsup]

MY MAN !!![smiley]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

50,

Pozdrav kolege dioničari IGH.Ja sam taj koji je skinuo onaj veliki paket kako ste ga nazvali Dropulićkin paket u zadnji čas po 15 200.Prije točno 2 mjeseca ušao sam s velikim paketom na 16 130.Sad kad čitam ovako ovo pitam se gdje sam.Zato nemojte plašit male ulagače.Pišite objektivno ili nemojte nikako.Svi smo kupili da bi nešto zaradili zato nemojte prodavati ako niste u plusu barem 10%.A to će doći polako ali lakše nego što ste mislili.Smiješi nam se lijepo razdoblje ispred nas.Ako sam pogriješio neka me netko demantira. [thumbsup][cool]

Pitanje: zašto nisi dokupio kad je bilo 11000-12000?

Jutros se krenulo tržiti po bidu, slika u prilogu i pozdrav.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

New Report

Close