IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ipak prodao, imao sam sjajan prinos na ovoj dionici od ljeta, kad sve zbojim oko 80% , a donijet će puno i u budućnosti. Sad je došlo vrijeme da vratim margin, da mogu školski i mirno ulagati bez stresa. Vracam se uskoro i stretno svima, ako budete za 7 dana na 17k prvi ću čestitat, ali već duže vrijeme ćim nešto malo naraste, nastaje žestoki iskrcaj ( ne samo na IGH ) [undecid]

@Von Braun
Koja promjena ploce od kad nemas IGH[sealed]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


@Von Braun Koja promjena ploce od kad nemas IGH[sealed]

Imati ću nadam se uskoro.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


” Pa zar ne vidiš kolega da je ovo mirovinski fond , a ne Hypo banka …. [lol] 8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.960 1,24 Skrb. račun

1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.249 7,09 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
4. ĐUKAN PETAR 3.963 2,50 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 3.308 2,09 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.124 1,97 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.093 1,32 Skrb. račun
9. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.888 1,19 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.873 1,18 Skrb. račun

Kupili su još 133 komada.


Ja ipak prodao, imao sam sjajan prinos na ovoj dionici od ljeta, kad sve zbojim oko 80% , a donijet će puno i u budućnosti. Sad je došlo vrijeme da vratim margin, da mogu školski i mirno ulagati bez stresa. Vracam se uskoro i stretno svima, ako budete za 7 dana na 17k prvi ću čestitat, ali već duže vrijeme ćim nešto malo naraste, nastaje žestoki iskrcaj ( ne samo na IGH ) [undecid]

Nadam se da će se kolega vratiti, jer sam primjetio da si provodio dosta vremena na IGH.
Ovo su riskantna vremena za margine, tako da mislim da kad imaš svoje novce, puno lakše podnosiš uspone
i padove.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


@Von Braun
Koja promjena ploce od kad nemas IGH[sealed]

Čovjek je prvo drukao za gore a sad druka za dole a njegove kvazi TA napravljene u paintu da i ne spominjem.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


drhtava_r.: ” @Von Braun Koja promjena ploce od kad nemas IGH[sealed] ” Čovjek je prvo drukao za gore a sad druka za dole a njegove kvazi TA napravljene u paintu da i ne spominjem.

lanckok, ja ne drukam ja sam realan. Ionako tržište pada, i pogodio sam.
Uostalom ima hrpa postova prije 2-3 tjedna kad je tržište raslo i kad si ti drukao također, tako da
nemaš baš opravdanja. Također napominjem da nisi nikad stavio nekakvu TA analizu, pa makar bila i
kvazi, tako da opet nemaš opravdanja.
Kolega, ja ne mogu navući tržište da pada.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ništa dečki treba vam stisnuti ruku i reći sretno s CASH-R-A, vratit ćete se vi već jednom ali tko zna na kojoj razini! [proud]

14.04.2008.

@Von Braun
Nikada nisam drukao samo sam izražavao svoje mišljenje jer nemam iluzija da će netko na osnovu moga pisanja donositi odluke o ulaganju. TA nisam stavljao jer nemam položen ispit ni za brokera ni za investicijskog savjetnika i nisam htio pametovati. Pa svatko može ukucati u google ili wikipediu ‘bollinger’, ‘TA’, ‘MACD’ ili slično pa onda nakon pola sata prosipat pamet po forumu, a ti si upravo to radio. Razina tvoga znanja je minimalna a drukao si konstantno i to ne samo na ovoj temi nego i preko PM-a.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Kolega, ja ne mogu navući tržište da pada.

Ali mozes cekat na bidu neko kog si navukao da proda.[proud]
Npr: Na temi -sto smo trzili- si napisao da cekas IGH na 13.000, pa kako ovdje jako dobro kotiras i netko drugi bi mogao rezonirat bolje prodat hitro po bidu 14.000+, pa ih kupit ponovno na (recimo) 13.100 da preduhitri tvoje velike naloge[huh] A ti si vec i sad na bidu, pa pocnes skupljat mic po mic drhtave rucice[cool] i ako slucajno i ode prema 13.000 lagano dokupljujes i snizavas si srednji ulazak. Jedan od scenarija.. Ne treba podcjenit ovaj forum, tu se zna nac i po 50.000 ljudi odjednom[proud]
Science fiction ili ne, samo razmisljam na glas, koji ti je motiv, s obzirom da i sam tvrdis da ne mozes navuc trziste da pada[sealed]
Ja ti zelim da kupis odmah i bez snizavanja prosjecne cijene ulaska i idemo dalje ko i do sad[tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Von Braun: ” Kolega, ja ne mogu navući tržište da pada. ” Ali mozes cekat na bidu neko kog si navukao da proda.[proud] Npr: Na temi -sto smo trzili- si napisao da cekas IGH na 13.000, pa kako ovdje jako dobro kotiras i netko drugi bi mogao rezonirat bolje prodat hitro po bidu 14.000+, pa ih kupit ponovno na (recimo) 13.100 da preduhitri tvoje velike naloge[huh] A ti si vec i sad na bidu, pa pocnes skupljat mic po mic drhtave rucice[cool] i ako slucajno i ode prema 13.000 lagano dokupljujes i snizavas si srednji ulazak. Jedan od scenarija.. Ne treba podcjenit ovaj forum, tu se zna nac i po 50.000 ljudi odjednom[proud] Science fiction ili ne, samo razmisljam na glas, koji ti je motiv, s obzirom da i sam tvrdis da ne mozes navuc trziste da pada[sealed] Ja ti zelim da kupis odmah i bez snizavanja prosjecne cijene ulaska i idemo dalje ko i do sad[tongue]

Pa nema mu tu baš zarade ako sad kupi kad je prodao na 14k, prošli tjedan [lol]
ali i moj savjet bolje da sada kupuje nego na 16k, više će zaraditi[lol]

14.04.2008.


Pa nema mu tu baš zarade ako sad kupi kad je prodao na 14k, prošli tjedan [lol] ali i moj savjet bolje da sada kupuje nego na 16k, više će zaraditi[lol]

Bilo je IGH i po 15.200 unazad desetak dana[wink]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close