IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

50,

Dobro jutro,kolege dioničari IGH, šta je ovo. Sad sam ugledao, nije mi ništa jasno. Bolje bi bilo da sam nastavio spavati. Kad nema nikakvih vijesti, IGH raste, a kad dođe povijesna vijest mi otresamo.Čudno.[yawn]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

14.04.2008.

50,

Dobro jutro,kolege dioničari IGH, šta je ovo. Sad sam ugledao, nije mi ništa jasno. Bolje bi bilo da sam nastavio spavati. Kad nema nikakvih vijesti, IGH raste, a kad dođe povijesna vijest mi otresamo.Čudno.[yawn]

Da da kolega reko sam još jučer ujutro ne IGH samo da je što boljih vijesti što dalje jako jako se forsaju informacije o spektakularnim stvarima kada neko treba izač. Možda ih je strah Mesića i bande pa sad kupe prnje i kupuju preko drugih skrbničkih pametnije ili …???

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

pa ne kužim zašto me je moderator skinuo;kao da sam napisao neke tajne ili sam možda doveo igh do ove cijene[angry] .

50,

Dobro jutro,kolege dioničari IGH, šta je ovo. Sad sam ugledao, nije mi ništa jasno. Bolje bi bilo da sam nastavio spavati. Kad nema nikakvih vijesti, IGH raste, a kad dođe povijesna vijest mi otresamo.Čudno.[yawn]

povjesnu vjest je pustio radić i sada njegovi puleni prodaju a kada padne a padat će još tada će ponovno nakupovati i tako stalno.

dan je pametniji od noći

A baš je deprimirajuće za gledati
silom se to hoće srušiti
[sad][sad][sad]

I has the money, what I do wif it?

Ne bih se baš složio, mislim da bi od ponedjeljka mogla cijela burza porasti pošto se Europa zeleni, tako da vi koji navijate da se cijena još ruši pazite da ne zakasnite na vlak. [tongue]

14.04.2008.

Dobro jutro kolega 50 Cent;
Bravo majstore, ljepa su to investitorska vremena kad se može spavati do pola 2 popodne.
Kada se pogleda tabela sa prinosima fondova na kraju godine te početku nove, sve je u crvenom!
Te uzimte u obzir koliko investitora drži novce u fondovima, kolikom broju ljudi posao ovisi u ostvarenim prinosima u njihovim fondovima, te što bi značilo opčenito za bankarstvo kada bi se 50 posto postoječih fondova moralo zatvoriti zbog povlačenja kapitala u nedostatku određenih prinosa te zbog nezadovoljstva ulagača. Uglavnom,
veliki investitori koriste situaciju u svijetu, te regiji potpomognutu sve prisutnom panikom, da zauzmu nove pozicije u ovoj godini te da kroz određen period opet ostvare pristojne rezultate.
Smatram da je kupovina IGH na ovim cijenama, prilika za barem 30 + % rast u narednih 4 – 5 mjeseci.

14150 idemo mi danas i ispod 14k to je samo pokazatelj da je naše tržište puno psihopatnih manijaka!

Kupnja Cijena
4 14.150,00
5 14.110,00
10 14.106,00
14 14.105,00
10 14.104,00
Cijena Prodaja
14.200,00 4
14.349,00 9
14.350,00 1
14.380,00 1
14.469,00 2

I has the money, what I do wif it?


50 Cent: ” Dobro jutro,kolege dioničari IGH, šta je ovo. Sad sam ugledao, nije mi ništa jasno. Bolje bi bilo da sam nastavio spavati. Kad nema nikakvih vijesti, IGH raste, a kad dođe povijesna vijest mi otresamo.Čudno.[yawn] ” povjesnu vjest je pustio radić i sada njegovi puleni prodaju a kada padne a padat će još tada će ponovno nakupovati i tako stalno.

Tko ima imalo pameti, neće sada prodavati. Trenutno nema uvjeta za rast ove dionice, ali nema niti jednog realnog razloga zašto bi ovu dionicu sada trebalo prodavati.

Onaj tko sada prodaje, i pri tom ostvaruje gubitak, bolje nije ni zavrijedio, jer bolje ne zna.

Kolega Toka, slažem se s Vama. Još ako se uplete Mesić, zaronit ćemo kao podmornica.[pray]


Dobro jutro kolega 50 Cent; Bravo majstore, ljepa su to investitorska vremena kad se može spavati do pola 2 popodne. Kada se pogleda tabela sa prinosima fondova na kraju godine te početku nove, sve je u crvenom! Te uzimte u obzir koliko investitora drži novce u fondovima, kolikom broju ljudi posao ovisi u ostvarenim prinosima u njihovim fondovima, te što bi značilo opčenito za bankarstvo kada bi se 50 posto postoječih fondova moralo zatvoriti zbog povlačenja kapitala u nedostatku određenih prinosa te zbog nezadovoljstva ulagača. Uglavnom, veliki investitori koriste situaciju u svijetu, te regiji potpomognutu sve prisutnom panikom, da zauzmu nove pozicije u ovoj godini te da kroz određen period opet ostvare pristojne rezultate. Smatram da je kupovina IGH na ovim cijenama, prilika za barem 30 + % rast u narednih 4 – 5 mjeseci.

Radio sam noćnu pa sam malo duže spavao, pa se lagano budim uz kavicu i Vaš post koji mi je dao krila
da mogu noćas opet lagano bančit,pa opet sutra spavati i tako dok Jure za nas smišlja nove poslove.[thumbsup][wink]

Čudna igra dioničara i fondova danas na IGH. Zamalo ispod 14k.
Ako odemo ispod 14k, onda idemo i dalje. Vidjet ćemo.
Evo malo skromne TA.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close