IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo ne još jedan HYPO top10.
Gledao sam kako se bjesomučno iskrcava na DLKV-u, par mjeseci.
Nadam se da to nije taj.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Eto eh stigla i Moskva, uskoro će i priče vezanu uz nju,novi poslići,zaobilaznice,mostovi lijepo….[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Samo ne još jedan HYPO top10. Gledao sam kako se bjesomučno iskrcava na DLKV-u, par mjeseci. Nadam se da to nije taj.

Hypo nema nikakve veze sa ovim.
Hypo je skrbnicka banka za ovaj OMF.
http://www.pbzco-fond.hr/aboutus/main.aspx

pozdrav svima na netu.IGH je sklopio super posao ali je dow jones pao 2,46% pa mislim da će se to odraziti i na naše tržište.na azijskim tržištima se to već vidi(vidi http://www.cnn.com).Bush pregovara sa kongresom da se brzo pomogne ekonomiji pa ja danas predviđam na početku pad a kasnije povratak i smirivanje stanja tj manji pad.naravno IGH zaslužuje cijenu od bar 15000 kao od šale ali su trenutni globalni pritisci nepovoljni.


Samo ne još jedan HYPO top10.
Gledao sam kako se bjesomučno iskrcava na DLKV-u, par mjeseci.
Nadam se da to nije taj.

Pa zar ne vidiš kolega da je ovo mirovinski fond , a ne Hypo banka …. [lol]

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.960 1,24 Skrb. račun

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Jučer sam opet kupovao… No, ono što ja priželjkujem na ovoj dionici sada je dokapitalizacija……


Jučer sam opet kupovao… No, ono što ja priželjkujem na ovoj dionici sada je dokapitalizacija……

I ja sam s tom misli u glavi ulazio u ovu dionicu prošle godine, i također očekujem da će se to odigrati ove godine, s obzirom na sve poslove koji su u najavi a i na sve potencijalne poslove za koje će se natjecati u Rusiji s novim institutom. Dakle dodatni kapital im je prijeko potreban , a gdje jeftinije i brže doći do njega nego na burzi.

Iskreno se nadam da će dokap ići po sličnom principu kao i kod INGRA… [cool]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Biće da nam se kolega Von Braun dobro iskrcao ili mi se čini!

14.04.2008.


Biće da nam se kolega Von Braun dobro iskrcao ili mi se čini!

Šta je tako očito?.[smiley]
U cashu sam i čekam da se riješi malo ova situacija u svijetu, iskreno.
Izašao prošli tjedan.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

onakve vijesti i cijena nikuda[cry]

I has the money, what I do wif it?

Dobro jutro,kolege dioničari IGH, šta je ovo. Sad sam ugledao, nije mi ništa jasno. Bolje bi bilo da sam nastavio spavati. Kad nema nikakvih vijesti, IGH raste, a kad dođe povijesna vijest mi otresamo.Čudno.[yawn]


onakve vijesti i cijena nikuda[cry]

Da,a da je ovakva vijest dosla prije 6 mjeseci onda bi vec bili na 17k.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close