IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]IGH – institut u Moskvi[/color]

http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=39391

http://zonakz.net/articles/?artid=1679

hm ma ja ne volim nikakve vijesti o IGH. Čim krene lavina o poslovima neko izlazi iz skrbničkih računa.

Daleko od toga da mi nije drago ali ja bi bio zadovoljniji da se previše ne razglaba o tome po novinama i cosmopolitanu jer sad će svaka šuša uletavat i izletava iz nje.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ovo je zasigurno značajan događaj za IGH,kao što bi bio i za svaku drugu kompaniju .Uvijek sam napominjao da je vrijednost IGH-a u njegovim ljudima tj. znanju i sposobnostima koje posjeduju.Hrvatski građevinari su i prije sudjelovali na Ruskom tržištu i pokazali da umiju raditi i najzahtjevnije projekte,primjerice projektiranje velikih gospodarskih objekata,bolnica itd. u Sibirskim uvjetima pridržavajući se strogih Ruskih propisa. Bez obzira na daljna zbivanja na burzi mislim da je ovo veliki iskorak za dionicu IGH i da će to veliki broj investirora znati prepoznati.Znanje=samopuzdanje!!!!!!!!

druk, druk, druk[lol] [lol] [lol] [lol]

dan je pametniji od noći

Ma slažem se ja samo mene ne brine IGH kao firma ali u ovom sivilu i krizi na zapadu i istoku pitanje je šta će se desit na burzi jer od HT-a imam par sto tisuća previše majstora koji sve znaju[undecid]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


druk, druk, druk[lol] [lol] [lol] [lol]

Bojim se da vi neznate što sve može firma sa 5 dipl. ing. a kamoli sa nekoliko stotina.Što se tiče druka pokazat će vrijeme!!!

ja se bojim da je ta vijest servirana iz razloga da netko izađe. nema razloga da se povjest ne ponovi

Nedugo je na dnevniku objavljena vijest da je IGH dobio posao za prugu Mađarska – Rijeka. Taj dan na burzi cijena dionice IGH-a je bila 8.000 kn. Drugi dan je trgovanje odmah počelo na 10.000 kn. Naravno dionica je otišla u blokadu, a potom je nastavila dalje rasti. Dakle, skok je odmah na početku bio 25%….

Jučer je objavljena ova vijest. Svatko nek sam procijeni da li ova vijest ima istu težinu kao vijest o pruzi. Po mojem osobnom mišljenju ovo je puno veće. No, ponavljam na svakom je da sam o tome ocijeni.
Ono što je meni najjače u ovoj vijesti je da su osnovali firmu s partnerom ruskom Tehničkom akademijom. Dakle, ta firma u Rusiji neće biti neki XY iz Hrvatske, već firma čiji je suvlasnik Tehnička akademija. Jasno je valjda svima da će to imati itekakav utjecaj pri dobivanju poslova……

I još jednom; ovo je moje mišljenje i ne mora biti točno…..

@flyer: Mislim da je ova vijest definitivno Veća i značajnija od pruge Mađarska – Rijeka , jer je ta pruga , moglo bi se reći one time posao , a ovo je ipak malo dugoročniji izvor prihoda jer si na ovaj način debelo jačaju mogućnost sudjelovanja na natječajima na ruskom tržištu te si dobro povećavaju šanse za dobivanje poslova na istima.

Međutim , bojim se da unatoč važnosti ovog događaja, ukoliko se opće stanje na burzi drastično ne popravi u narednim danima, od nekog ozbiljnijeg rasta te ostanka na tim razinama možda ne bude ništa… pa zato svima koji ne razmišljaju na malo duži rok, ipak nije na odmet da budu oprezni… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@flayer

Možeš li ponoviti što su točno rekli o kakvom se partnerstvu radi?
Tko bi mogao u tom slučaju biti partner izvođač Rusi ili netko od naših?

[undecid][undecid]

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,1,17,,105240.jl

jel ko primjetio manevar sa nalozima??? Nekii majstor stavio na pordaju 2 komada na 14100 a kupnja prije njega je 14300. čudno nešto.

Šta li se to danas sprema? niko neće stavit predviđanja?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close