IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Biti će mi žao ako sutra dokupim u plusu i izletim u minusu do kraja dana. Čini mi se da ipak IGH ne može protiv cjelokupnog tržišta. Pogledajte kako su fondovi dizali ječer i prekjučer ATGR(preuzimanje ljekarni) i PTKM, pa je danas ipak roknulo. Nadam se da će IGH bar stagnirati, a ne padati. Ne govorim da ne bi želio da IGH raste, nego predobro poznam ovu dionicu i mogu odmah uletiti kad vidim priliku, ali samo kažem potencijalnim kupcima sutra da malo pripaze.
Čudi me ovoliko pesimizma,nakon ovako dobre vijesti?!!!


Von Braun: ” Pogledajte kako su fondovi dizali ječer i prekjučer ATGR(preuzimanje ljekarni) i PTKM, pa je danas ipak roknulo. Ne govorim da ne bi želio da IGH raste, nego predobro poznam ovu dionicu i mogu odmah uletiti kad vidim priliku, ali samo kažem potencijalnim kupcima sutra da malo pripaze. ” Kolega nije ‘ roknulo ‘ već se blago korigiralo, no to je trenutno nebitno kod ovih dviju dionica, jer im u poslovnom ali i diverzifikacijskom polju slijedi organski rast, te širenje u regiji. Ne zaboravimo da iza njih stoji managment sa iskustvom koje će pretočiti u kapital.

Oprostite mi na izrazu kolega. Korigiralo je prava riječ.[smiley]
Dakako i IGH i ATGR imaju jedan od najboljih managementa na tržištu. To ne dvoumim.
Neka netko stavi ako nešto večeras bude na dnevniku, molio bih.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


matrix90: ” Von Braun: ” Pogledajte kako su fondovi dizali ječer i prekjučer ATGR(preuzimanje ljekarni) i PTKM, pa je danas ipak roknulo. Ne govorim da ne bi želio da IGH raste, nego predobro poznam ovu dionicu i mogu odmah uletiti kad vidim priliku, ali samo kažem potencijalnim kupcima sutra da malo pripaze. ” Kolega nije ‘ roknulo ‘ već se blago korigiralo, no to je trenutno nebitno kod ovih dviju dionica, jer im u poslovnom ali i diverzifikacijskom polju slijedi organski rast, te širenje u regiji. Ne zaboravimo da iza njih stoji managment sa iskustvom koje će pretočiti u kapital. ” Oprostite mi na izrazu kolega. Korigiralo je prava riječ.[smiley] Dakako i IGH i ATGR imaju jedan od najboljih managementa na tržištu. To ne dvoumim. Neka netko stavi ako nešto večeras bude na dnevniku, molio bih.

Bilo o tome kako će IGH imati veliku zaradu u Rusiji!!!

Upravo bilo na dnevniku o potpisivanju u Rusiji [proud]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Evo vijesti s Dnevnika:

-potpisan ugovor IGH s ruskim partnerom
-predstavnik Rusa izvjavio da su razmatrali nekoliko takvih instituta u Europi ali da su izabrali IGH zbog njihovih velikih potencijala i intelektualnog kapaciteta
-Radić najavio da u sljedeće 3 godine u Rusiji očekuje poslove dvostruko veće nego što ih imaju u RH
-očekuju poslove i za Olimpijske igre
-uskoro slijede mnogi javni natječaji na kojima će sudjelovati

Vidi se da pratimo vijesti i dnevnike,jučer jedna spomenuta,danas ova,ovo postaje zanimljivo… koja li će biti sutra u vijestima? [thumbsup] Znam a neću reći. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

IGH – institut u Moskvi

16. siječnja – Institut građevinarstva Hrvatske svoje poslove širi i na Rusiju. U Institutu se nadaju da će već za tri godine u Rusiji ostvarivati 200 milijuna dolara poslova, što je dvostruko više nego na domaćem tržištu. Prvi ugovor potpisan je danas.

Rusko tržište već odavno privlači zvučna imena svjetskog gospodarstva. Hrvatska je na tom tržištu imala jake predstavnike, no mnogi nisu izdržali pritisak konkurencije. Zato će Institut građevinarstva Hrvatske na to tržište pokušati ući uz pomoć lokalnog partnera. S ruskom Tehničkom akademijom potpisali su sporazum o osnivanju zajedničkog instituta u Moskvi.

Boris. V. Gusev, predsjednik Tehničke akademije, rekao je kako su, unatoč ponudama finskog i švedskog instituta izabrali hrvatskog partnera zbog njegove snage i intelektualne potpore. Direktor IGH Jure Radić kazao je kako institut u Rusiju dolazi kao predvodnik cijelog hrvatskog građevinarstva, za koje će sljedećih godina na tom velikom tržištu biti puno posla.

U Institutu razmišljaju o izgradnji stambenih naselja u Moskvi, a nadaju se da će ih zapasti i dio kolača u projektima pripreme Zimske olimpijade u Sočiju te skup azijskopacifičkih zemalja u Vladivostoku. O tome, međutim, nitko od partnera još ne želi govoriti jer pred njima su vrlo zahtjevni javni natječaji.

14.04.2008.

Evo samo da se prisjetimo kako smo završili

Top bid CIJENA KOLIČINA
14.100,00 12
14.070,00 2
14.061,00 11
14.051,00 3
14.050,00 2
14.030,00 1
14.016,00 4
14.015,00 2
14.012,00 3
14.003,00 1

Top ask CIJENA KOLIČINA
14.249,00 1
14.275,00 2
14.279,00 7
14.280,00 12
14.300,00 11
14.398,00 1
14.399,00 55
14.400,00 3
14.420,00 4
14.449,00 1

14.04.2008.

S obzirom na ono što je predsjednik Mesić pričao o IGH, trebalo bi ga sad pitati što misli o ovome.

Očito predsjednik baš i nije za razvoj građevinskog sektora u RH, što je već dokazao svojim izjavama, a činjenica je da je IGH lider u građevinarstvu koji će povući za sobom ostale građevinare u inozemne poslove. Sve u svemu svaka čast Juri i njegovom menadžmentu! [thumbsup]

14.04.2008.

[color=blue]IGH hrvatskim građevinarima otvara rusko tržište[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=35477

Ne znam kako će sutra biti i narednih dana na čitavoj burzi, a posebno na IGH, ali jedno znam
, a to je da je ovo u Moskvi opaka stvar i potvrda da i hrvati znaju
dobru firmu složiti, a ne samo raz.ebat [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close