IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bmw:

Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn

…nam ga više…, sad bi mogli jaaaaaaaaaaaako dole
[undecid]


i bumo

Brdo beskorisnih informacija na ovoj temi već mjesecima

Hell is Empty and all the Devils are Here


Brdo beskorisnih informacija na ovoj temi već mjesecima

Važno da je ova tvoja primjedba korisna. Žao mi je što te moram razočarati ali korisne informacije ti može dati Jure Radić, sigurno ih nećeš naći na forumu.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Brdo beskorisnih informacija na ovoj temi već mjesecima

Slažem se kolega a ova kolege bwsmp je samo jedna od mnogih….

bmw:

Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn

…nam ga više…, sad bi mogli jaaaaaaaaaaaako dole
[undecid]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


bmw: ” Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn ” …nam ga više…, sad bi mogli jaaaaaaaaaaaako dole [undecid]

Kako to da ide dolje kad udaraju non stop po asku….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Brdo beskorisnih informacija na ovoj temi već mjesecima
Slažem se kolega a ova kolege bwsmp je samo jedna od mnogih…. bwsmp: ” bmw: ” Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn ” …nam ga više…, sad bi mogli jaaaaaaaaaaaako dole [undecid] ”
[/quote]

Da rezimiramo malo.
Todorićeve dionice sa B/v oko 13 mogu ići gore, a IGH mora stajati i ako ne, ići u minus.
Treba li razlog za rast, kojeg režiraju fondovi na očigled?
Nije li IGH propatio od politike dosta , te se srozao do dna, dok su druge dionice rasle?
Fondovi su uvidjeli da bi se potpisivanje HDZ-a sa HSS.om moglo odraziti na cijenu, zato i imaju velike pakete na kupnji, uz ostale vrijednosti i poslove.
Ja kad vidim iskreno fond na kupnji kako čuva cijenu i gura velike pakete na više, ne smijem ni zamisliti gdje bi mogli biti za mjesec dana, jer bi se uskoro mogle neke stvari odigrati.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

jel zna tko današnjeg velikog kupca…


jel zna tko današnjeg velikog kupca…

Malo sam izašao van kad se to dogodilo danas na trgovanju. Tko je kupovao?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo ponavljam onu grafičku analizu od prije neki dan.
Ko da sam znao da će ići gore.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Evo ponavljam onu grafičku analizu od prije neki dan. Ko da sam znao da će ići gore. Vaš link

Ne treba se bojati, naprosto, Igh nije dionica od jutra do sutra, tako da prije svega strpljenje treba imati.
Sve ostalo će doći.

Vidim da smo dosta prošli gornju liniju Bolingera, hoće li sad biti odbijanca dolje u pon. ?

Život je naš onakav kakvim ga oblikuju naše misli. Marko Aurelije

Von Braun:

Evo ponavljam onu grafičku analizu od prije neki dan. Ko da sam znao da će ići gore. Vaš link

Ne treba se bojati, naprosto, Igh nije dionica od jutra do sutra, tako da prije svega strpljenje treba imati.
Sve ostalo će doći.

upravo tako kolega matrix
a pitao bi kolegu brauna šta kaže grafička za ponedjeljak – hoćemo li po grafičkoj ili će prevladati veliki kupac ?[rolleyes]

New Report

Close