IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada je jasno da je ponosni kupac 142 kom po 14.615 dobro znao što radi, ne vjerujem da se toliko ulaže na sreću. Nadam se da je ista situacija i sa ovim bidom od 112 kom po 14.800.

Šta misliš otprilike gdje bi mogli završiti novci od izlazaka dionicara iz Agrokorovih dionica slijedećeg tjedna??
I još kad kapne objava posla. Ne mislim da je Ledo bolja investicija, jer je unatrag 4 mjeseca rasao 100% dokje IGH na ovim cijanama već evo 6 mjeseci. Pa procjenite tko ima veći potencijal, bolju upravu, poslove po Europi…itd…..i veliki pad zbog politike, a evo HDZ danas potpisao za sastavljanje sabora…itd….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sada je jasno da je ponosni kupac 142 kom po 14.615 dobro znao što radi, ne vjerujem da se toliko ulaže na sreću. Nadam se da je ista situacija i sa ovim bidom od 112 kom po 14.800.

Naprosto, ulazak u ovu dionicu prema mojoj procjeni je ulazak koji je višestruko isplativ.
Zašto?
1.) Ljudski kadar( odnosno ljudski resursi ) jedan je od najkvalitetnijih u Republici Hrvatskoj prema ‘ visini ‘
obrazovanja, te daljnjeg ulaganja u stručni kadar, u njihovu edukaciju, što je za svaku pohvalu
2.) Konstantno dobivanje zahtjevnih projekata, koji su odrađeni na vrijeme, vrlo kvalitetno, te bivaju priznati u svijetu ( posebice Europa ) što je naravno odskočna daska za daljnje sklapanje poslova unutar ili van granica lijepe naše
3.) Na čelu je bivši ministar Hdz-ove vlade, koji iza sebe ima iskustvo, ali i prave ljude.Znamo da je doveo g. Miomira Žužula kao part-time lobista da im pomogne u uspostavi kontakata u svijetu.
4.) Zadovoljavajući poslovni rezultati, koji su sve bolji, te uopće ne sumnjam da će tako biti i u bliskoj budućnosti.

lanckok:

Sada je jasno da je ponosni kupac 142 kom po 14.615 dobro znao što radi, ne vjerujem da se toliko ulaže na sreću. Nadam se da je ista situacija i sa ovim bidom od 112 kom po 14.800.

Šta misliš otprilike gdje bi mogli završiti novci od izlazaka dionicara iz Agrokorovih dionica slijedećeg tjedna??
I još kad kapne objava posla. Ne mislim da je Ledo bolja investicija, jer je unatrag 4 mjeseca rasao 100% dokje IGH na ovim cijanama već evo 6 mjeseci. Pa procjenite tko ima veći potencijal, bolju upravu, poslove po Europi…itd…..


Kolega Braun, rekao sam da je LEDO možda kratkoročno bolja investicija. LEDO je tek nedavno odradio rast koji je IGH odardio već u proljeće 2007. Naravno da je IGH dugoročno bolje ulaganje zbog svega što je ovdje već 100x napisano. Netko je rekao da dugoročno treba ulagati u one dionice za koje ti ne bi bilo žao što si ih kupio čak i kada bi se burza zatvorila na 3 godine, a IGH je upravo to.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Mislim da ovaj sa 122 komada na 14800, dobro zgleda. Sam bez ikakvih dobrih vijesti. To ovdije ne treba jer se svi zaljepe

Stavrno je uporan a opet… jel vidi ko dalje od 5 ponuda da stavi ako nije problem

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ovaj sa 110 komada danas stvarno lijepo gura kupnju sve više prema gore. Svaka mu čast… Samo se nadam da će cijena kad se makne ostati na istoj razini…

Nego tu već mjesecima najavljujete nove poslove koji će se objaviti sutra, idući tjedan i tako dalje, a Moskvu i Kijev isto stalno ponavljate kao Mantru. Ne sjećam se da je bila neka vijest poslije one o nadzoru u Albaniji. Doduše bio sam u međuvremenu i par dana na godišnjem, ali sumnjam da sam nešto propustio. Kad će više te nove vijesti o kojima stalno slušamo…

Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn

Da on ima namjeru kupiti to bi već odavno učinio!!!


Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn

Čovjek kupio po 14.980, svaka čast!

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Ovaj sa 110 komada danas stvarno lijepo gura kupnju sve više prema gore. Svaka mu čast… Samo se nadam da će cijena kad se makne ostati na istoj razini… Nego tu već mjesecima najavljujete nove poslove koji će se objaviti sutra, idući tjedan i tako dalje, a Moskvu i Kijev isto stalno ponavljate kao Mantru. Ne sjećam se da je bila neka vijest poslije one o nadzoru u Albaniji. Doduše bio sam u međuvremenu i par dana na godišnjem, ali sumnjam da sam nešto propustio. Kad će više te nove vijesti o kojima stalno slušamo…

Strpljen-spašen

Jel to netko lupio po kupnji i pojeo onaj nalog sa 107 komada? Nisam vidio da li se samo maknuo ili ga je netko poklopio a čini mi se da se volumen poprilično povećao pa vjerujem da ga je netko poklopio…


Ako ovaj sa svojim nalogom od 110 dionica na 14950kn kojega cjeli dan pomiče prema gore lupi po prodaji danas smo preko 15000kn

…nam ga više…, sad bi mogli jaaaaaaaaaaaako dole
[undecid]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

zare:

Ovaj sa 110 komada danas stvarno lijepo gura kupnju sve više prema gore. Svaka mu čast… Samo se nadam da će cijena kad se makne ostati na istoj razini… Nego tu već mjesecima najavljujete nove poslove koji će se objaviti sutra, idući tjedan i tako dalje, a Moskvu i Kijev isto stalno ponavljate kao Mantru. Ne sjećam se da je bila neka vijest poslije one o nadzoru u Albaniji. Doduše bio sam u međuvremenu i par dana na godišnjem, ali sumnjam da sam nešto propustio. Kad će više te nove vijesti o kojima stalno slušamo…

Strpljen-spašen

Ma strpljen sam ja nema tu problema, nego mi ide na živce to šopanje – biti će sutra, uuuu sad stiže jedna velika vijest, uh kad se sad ovo objavi i slično a nikako ništa…

New Report

Close