IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vranjo: ” Glavno da je došao Žužul, možemo očekivati nove “afere”[proud] ” Za početak jednu iz Moskve uskoro, novi kolega….(inače kvaliteno zborite za početak)

Moskva, a zatim Kijev.

– IGH-R-ABroj Vrijeme Cijena Količina Ukupno
11:12:04 14.615,00 142 2.075.330,00

Jel se ovaj braco zabunio, ili zna zasto je bas u IGH bubno 2 milje ?[huh]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Bubnuo i ja malo prije po 14698 još par komada .

Mislio sam dali LEDO ili još IGH i mislim da se nisam zabunio !!!


Bubnuo i ja malo prije po 14698 još par komada .

Mislio sam dali LEDO ili još IGH i mislim da se nisam zabunio !!!


Šta si bubnuo, jesi kupio ili prodao?

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Sa ovih 110 komada na kupnji na 14710 stvari jako dobro izgledaju za IGH – konačno!


Sa ovih 110 komada na kupnji na 14710 stvari jako dobro izgledaju za IGH – konačno!

Isto tako i sa ova 142 kom. na 14.615 [thumbsup]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


janlana: ” Bubnuo i ja malo prije po 14698 još par komada . Mislio sam dali LEDO ili još IGH i mislim da se nisam zabunio !!! ” Šta si bubnuo, jesi kupio ili prodao?

Pa kupio kolega !

neko je pričao da ćemo dolje…
a ja se ponadao jeftinijem dokupu… [lol]

lanckok:

janlana: ” Bubnuo i ja malo prije po 14698 još par komada . Mislio sam dali LEDO ili još IGH i mislim da se nisam zabunio !!! ” Šta si bubnuo, jesi kupio ili prodao?

Pa kupio kolega !


Pa i LEDO je dobra kupovina (možda kratkoročno i bolja od IGH, danas mu je rast veći od 5%) pa mi nije bilo jasno. Ali i IGH je odlično ulaganje pa vam čestitam na hrabrosti, nije lako dati 14.698 za IGH nakon velikog rasta koji je ostvaren prethodnih tjedana.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Mislim da ovaj sa 122 komada na 14800, dobro zgleda. Sam bez ikakvih dobrih vijesti. To ovdije ne treba jer se svi zaljepe

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Još mi uletilo 5 komada po 14750 taman prije ovog zadnjeg rasta, hvala!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Sada je jasno da je ponosni kupac 142 kom po 14.615 dobro znao što radi, ne vjerujem da se toliko ulaže na sreću. Nadam se da je ista situacija i sa ovim bidom od 112 kom po 14.800.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

New Report

Close