IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada bi stvarno dobro došla neka lijepa vijest da nam da malo dodatnog vjetra u leđa i da kompenziramo zaostatak iz dva zadnja mjeseca. Objektivno tu smo bili početkom studenog prošle godine i sve ovo do sada je amortiziranje gubitaka. Nadam se da će biti novi ATH uskoro, sve drugo bi bilo ispod mojih očekivanja.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

još smo daleko do ATH ali gledavši na malo duže a ne par dana ili koji tjedan tendencija je više nego obečavajuća.

Za sutra ništa ne trebam govoriti.
Danas su se iskrcali fondovi ko da će sutra prestati postojati, i još smo išli gore. Heh.
A sutra….mašta na volju.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Skoro sam prekjučer zamijenio IGH sa Ledom .
I da sam to napravio već bi bio u dobrom + .

Ali mislim si – čekaj još malo , ima tu isto takav potencijal , samo je pitanje trenutka kad će krenuti!

Kolega poučeni iskustvom iz povijesti ja molim boga da nebude nikakvih vijesti jer onda raste. Kod nas ljudi plasiraju vijesti da bi izašli. Kaj čemo[pray][pray]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Jutros K/p lijepo izgleda.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

K/P….503/450kom….nije loše….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

[color=blue]Tehnička analiza IGH[/color]

Ovo što se događa sa IGH je najbolji mogući scenarij. Cijena svaki dan raste 2-3%, HDZ je sastavio vladu, IGH se razvija, politička bura se stišala, Radić je već prije najavio nove poslove a biti će nadam se i još najava. Izgleda da bi se lako moglo dogoditi da prinos u 2008. bude isti kao i prošle godine, naravno na ove veće osnovice.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Glavno da je došao Žužul, možemo očekivati nove “afere”[proud]


K/P….503/450kom….nije loše….[thumbsup]

ovo je još bolje K/P 577/443 s nalogom 110 komada 14515kn kupnja


Glavno da je došao Žužul, možemo očekivati nove “afere”[proud]

Za početak jednu iz Moskve uskoro, novi kolega….(inače kvaliteno zborite za početak)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close