IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Latin: Bez obzira na tužbu ponovo bih objavio prilog o IGH
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fbc0e526-8bd0-4d9b-a4de-8855e4e64c4b&ref=lastadd


Von Braun:

Ovo je post dana. A svi poslovi i kadar u smeće, jel kolega. Pa koja dionica na tržištu nije špekulativna. Džaba vam toliko znanje i iskustvo.

Vidiš sinko, upravo to znanje i iskustvo mi neda da imam dionicu koja fluktira u mjesec dana 50%, kako gore tako dole. *** obrisano ***

a Vi nemojte – ‘ko Vas tjera da kupite ?
ali očito Vas nešto muči kad pišete
ne zanima me što – Vaša stvar iliti problem. [yawn]

*** obrisano ***
Tko ne želi kupiti IGH nemora, netko je iskoristio ovaj rast i pad od 50 posto u kratko vrijeme a ja bih rekao da taj ima znanje i iskustvo. I jako čvrste živce jer vidim da ovi padovi IGH jako negativno djeluju na ljude koji ga posjeduju.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


*** obrisano *** Tko ne želi kupiti IGH nemora, netko je iskoristio ovaj rast i pad od 50 posto u kratko vrijeme a ja bih rekao da taj ima znanje i iskustvo. I jako čvrste živce jer vidim da ovi padovi IGH jako negativno djeluju na ljude koji ga posjeduju.

Upravo sam to htio napisati! Vidim da na forumu piše dosta početnika na tržištu kapitala i da nemogu ocijeniti dobar ulaz ili izlaz na IGH. Trenutno je kod IGH dioničara prisutan veliki strah od neke nove afere ili izjave, a zbog toga dionica brzo poleti dole ili gore i kao takva investicija stvara nesigurnost ulaganja. Nisam sa niti jednom rječi napisao da firma nevalja, upravo suprotno mislim. Firma sa najviše stručnjaka u svom poslu mora biti dobra, a fundamentalno gledajući ovo je razina koja je nekome jako dobra za izlaz. Svakom novom euforijom izazvanom nekim novinarskim člankom “on” iskorištava dobru kupnju i prosipa velike količine. Znate kako kažu: iz dionice se izlazi kad raste, a ulazi u nju kada pada. Ovdje zbog panike mnogi rade upravo suprotno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Posljednja cijena: 15:59:56 13.599,00 2 27.198,00
Dakle 200kn visa, nego jucer. Uz sva ova cmizdrenja i sl otic up 200 kn u jednom danu, ma di ces bolje[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

ipak zelenilo na kraju


ipak zelenilo na kraju

Ova zelena pozadina j krasna, a sa IGH-om u središtu koji se zeleni je još ljepša. [smiley]

La vita e bella!

hvala kolega – to je naš IGH u cvijetu mladosti i naponu snage ! [proud]


ipak zelenilo na kraju

13.599,00 2 15:59:56
Ovo je sigurno Latin kupio da izbjegne tuzbu.[proud]

Možete mi reći da drukam….,ali kad smo danas pored svih Latinovih sra… završili ovako … šta li će biti tek sutra…vjerujem da se vračamo na stare prave vrijednosti…. iskreno jedino nebi volio blokade ( na up )…
Još jednom ponavljam ovo je isključivo moje mišljenje koje može biti krivo i nije ni najmanje poziv na kupnju …Imam ove dionice zato jer vjerujem u njih i njihov ogromni potencijal….kupnja i prodaja bilo koje dionice isključivo ovisi samo o Vama i Vašoj procjeni dobro loše…. ali ne zamjerite na postu jednostavno mi je drago da na ovako lošu reklamu tržište obrnuto reagira,,, kao da je nekome cilj da ovu dionicu sruši što više???Pa neka ijedna druga firma s vezama i vezicama izvede i završi projekte koje je iGH završio…

Molim Va su građevini ne zaboravite 95% izvođaču i 5% projektantu. IGH je isključivo projktant ( pamet… )
Meni je puno fali…. , a kamo li u ovoj ludoj državi…

Evo sad sam stigao doma nakon cijelog dana i……kad sam vidio nisam mogao zadržati smijeh.
Kad se sjetim kako su nas danas počastili prodajom.
Drago mi je za dioničare koji nisu prodavali.
Uskoro poslovi i potpisivanje. Nema brige.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

[pray] Može li me netko ohrabrit i navest mi par dobrih razloga zašto da kupim ovu dionicu??

unaprijed zahvaljujem..

New Report

Close