IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima kakva potvrda, neki link za vijest ili slično?

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Jel ima kakva potvrda, neki link za vijest ili slično?

Hravatski radio 1. program u vijestima u 13h, i na TV-u večeras.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

13.580,00 8 13:31:12
13.574,99 1 13:31:12
13.574,97 26 13:31:12
13.574,96 2 13:30:24
13.500,00 1 13:29:10
13.501,00 6 13:29:10
13.502,00 5 13:29:10
13.507,00 1 13:29:10
13.510,00 5 13:29:10
13.515,00 1 13:29:10

ajde napokon [thumbsup]

netko stalno nadodaje 25 komada na ask, kako god odu evo ih opet!!!


netko stalno nadodaje 25 komada na ask, kako god odu evo ih opet!!!

Ne brini, to rade već 3 mjeseca. Iskrcavaju se fondovi u ovom velikom trenutku, ali ne ruše cijenu.[proud]
Samo stoje na prodaji i čekaju da ih netko skine, i naravno ne daju još gore. Budmo vidjeli.
Uostalom nisu to neki veliki paketi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


sada će gore, samader formira vladu objavljeno u vijestima u 12,00 sati

Zanimljivo….Nevažna vijest za portale s obzirom da je nisu već cca. 2 sata objavili…..


toka: ” sada će gore, samader formira vladu objavljeno u vijestima u 12,00 sati ” Zanimljivo….Nevažna vijest za portale s obzirom da je nisu već cca. 2 sata objavili…..

Polako ljudi. To nije konačno formiranje vlade, nego jedna od pozitivnih vijesti prema formiranju vlade.
I kolega flyer, ako mislite na portale poput business.hr i index.hr, to su stvarno mjerodavni portali.[embarass]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma ne mislim na nikoga konkretno…..uostalom i meni kao dioničaru IGH-a je interes da se što brže stvar riješi….

Kolko sam čuo javili su samo da je HSU potpisao za HDZ (1 zastupnik) ali na žalost niš više.Treba još malo vremena….[wink]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

A vi još dvojite tko će biti prvi mandatar??? [shocked]

La vita e bella!

Mislim da više nitko ne dvoji, osim možda još pokoji crveni optimista[tongue]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."


A vi još dvojite tko će biti prvi mandatar??? [shocked]

Uvijek nas ima različitih pogleda na situaciju.

Prije izboora sam rekao izlazim van jer sam procjenio – što je i bilo – da će dalje padati cijena IGH (već tada smo svi gubili poprilično krenuvši od Mesićeve izjave…) no već tada sam prvi puta rekao da se vraćam poslije izbora pa i da su pobjedili crveni kmeri…
jer sam mišljenja a to sam već prije govorio da IGH može padati kratkoroćno a na malo duže i to vrlo brzo čak da će se vratiti di mu je i mjesto… LIDER [thumbsup]

New Report

Close