IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I – ide G – gore H – visoko [tongue]


heh ovo ti je dobro[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


zvone101:

I – ide G – gore H – visoko [tongue]


heh ovo ti je dobro[thumbsup]

ako si ti glasnogovornik na neodređeno – ja usmjeravam na neodređeno [proud]

Top 10

Hranilovic ispao iz Top 10
Pbz kiper nije iskrcavao, ali to je stanje od Pon. i Utorka kad je bila ona bijeda od prometa.


jer se već sada zna da je na popisu svega 15 dionica u koje će moći ulagati mirovinski fondovi(samo se čeka odobrenje).
Upravo držim pred sobom spisak tvrki koje ostaju na burzi i u koje će moći ulagati mirovinski fondovi,za razliku od 200-tinjak dionica koje će NESTATI sa tržišta kapitala ukidanjem JDD kotacije prema novom Zakonu o tržištu kapitala.

Kolega kako doći do tok spiska (tih 15 dionica) u koje će moći ulagati mirovnci…. ima li neki link ili ako mi možete poslati na PM ??

Rekao mi je Posejdon da sam “elementarna nepogoda”.
Čim ja uđem u neku dionicu, dionica počne padati… grozno. [undecid]

IGH sam kupila taman prije pada. Žena na brodu.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Rekao mi je Posejdon da sam “elementarna nepogoda”. Čim ja uđem u neku dionicu, dionica počne padati… grozno. [undecid] IGH sam kupila taman prije pada. Žena na brodu.

Posejdon to kaže iz dragosti! [smiley]
Ubuduće nam najavi svoje planove da znamo što nam je činiti… [wink] [thumbsup]

La vita e bella!


Čim ja uđem u neku dionicu, dionica počne padati… grozno. [undecid]

Po zakonu velikih brojeva, svakoj tradiciji jednom dođe kraj..tako da ja podrzavam ulazak[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

S obzirom da je dosta veliki Free Float, mogao bi još netko veliki upasti u TOP 10, uskoro.
Vidjet ćemo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Poštovani zzidak,

mislim da niste bas najbolje shvatili tekst u Lideru, ali to nije kritika vama nego načinu na koji je tekst iznjet. Iz tog se teksta npr. može zaključiti da će primjerica ATPL, kako vi kažete “nestati” s burze, a jedna je od najlikvidnijih dionica iza HT-a i s velikim free floatom što se naravno neće dogoditi. itd, itd…

Btw imate cijeli thread na tu temu ovdje na forumu pa predlažem da se uključite tamo sa svojim komentarima i pridonesete diskusiji, iako je sve manje više rečeno.

Bok vam

I'LL BE BACK

Vijesti, vijesti….

Vaš link

Vaš link[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo malo friške TA analize.[thumbsup]

Crobex i IGH ko dva brata blizanca.[cool]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

I još malo iz Večernjaka, kako to gledaju europski predsjednici stranaka.

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close