IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro smo zaronili
IGH-R-A 11.531,00 11.788,00 11.531,00 -3.18 % down 137 1.596.779,23
[shocked]
Top bid
CIJENA KOLIČINA
11.531,00 4
11.530,03 21
11.520,00 30
11.505,05 2
11.505,00 9
11.502,50 10
11.501,00 2
11.500,00 34
11.477,00 1
11.400,00 3
Top ask
CIJENA KOLIČINA
11.550,00 1
11.667,00 2
11.698,00 2
11.699,99 55
11.750,00 6
11.770,00 1
11.780,00 3
11.785,00 1
11.790,00 4
11.798,99 2


Inače ako još ima netko da mi proda ispod 11,5 spremno sutra čekam heh[smiley2]

ima sada kupuj imat ćeš koliko hoćeš!

dan je pametniji od noći

ima sada kupuj imat ćeš koliko hoćeš!

Neki se naslađuju ovdje, ali čitava burza je u padu, a ne samo IGH.
Mislim da će se ovo dešavati do sastava vlade. Malo gore, malo dolje.[embarass]
Ajde bar nas je onaj skok u ponedjeljak dignuo dosta visoko.

I bravo kolegi Rilasu na stpljivosti. Fundamenti i vreijdnost firme su ipak ispred politike kad gledamo dugoročno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja se nenaslađujem samo vi nonstop navlačite i ima vas veliki broj koji na taj način pravite sebi ali i meni vlastitu štetu a cilj vam je da neuke dovedete u zabludu i onda zna se idemo dolje.
imam par komada IGH i nije mi cilj da ova dionica padne kao i neka druga.

pamet u glavu! [smiley]

dan je pametniji od noći


toka: ” ima sada kupuj imat ćeš koliko hoćeš! ” Neki se naslađuju ovdje, ali čitava burza je u padu, a ne samo IGH. Mislim da će se ovo dešavati do sastava vlade. Malo gore, malo dolje.[embarass] Ajde bar nas je onaj skok u ponedjeljak dignuo dosta visoko. I bravo kolegi Rilasu na stpljivosti. Fundamenti i vreijdnost firme su ipak ispred politike kad gledamo dugoročno.

ovo je idealna dionica za dnevno trgovanje.
mislim da veliki broj ljudi koji ovdje pišu dnevno trguju.[proud]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

jel to razlog današnjeg pada cijene?[huh]
Vaš link

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

[
Gledajte kolega, navlačenje je relativan pojam i mislim da malo utječe na relativnu cijenu.
Ali ako mislite da je iznošenje informacija i poslova , navlačenje, onda ste nešto gadno pobrkali.
Pogledao sam sve vaše postove i sve su drukerski na korekciju, pogotovo na ovim nikim cijenama i fundamentima. Ne vjerujem da će te išta korisno reći i iznijeti kakvu informaciju.

Ovo je jako povoljna prilika za IGH, zato…. Pamet u glavu[thumbsup]

[/quote]
Vidite drukanje i navlačenje nije relarivan nego realan pojam i ne bi trebao biti korišten u našoj komunikaciji na forumu a to Vi znate ali i dalje činite.
Nigdje nisam pročitao niti jednu informaciju a ako je ista bila nisam je komentirao u negativnom svijetlu nego govorim o drukanju koje stalno činite i vjerujte prvite prvenstveno štetu sebi.
Ja nisam nigdje ništa drukao a naročito ne korekciji a za niske cijene ste direktno krivi uz sve ostalo vi drukeri HDZ-a a sada ste se uspaničili jer je to prouzročilo negativan efekt na tržišti i opet meni neće nanijeti štetu nego Vama i sličnim Vama.
A što se tiče iznošenje podataka koji su javni na svim medijima nije potrebito da ih svi iznosima jer je tu kolega Matrix90 koji to savjesno i pedantno čini. Hvala mu.

Jedino točno što ste iznijeli u svojoj poruci je da je ovo stvarno povoljna prilika za kupnju a dodao bih izuzetno loša za prodaju dionice po ovim cijenama.
Nažalost nemam novca jer bih dokupio IGH.

Pamet u glavu da da pamet u glavu!
[smiley]

dan je pametniji od noći

Jedino točno što ste iznijeli u svojoj poruci je da je ovo stvarno povoljna prilika za kupnju a dodao bih izuzetno loša za prodaju dionice po ovim cijenama.
Nažalost nemam novca jer bih dokupio IGH.

Pamet u glavu da da pamet u glavu!
[smiley]

Znači ipak bi kupili IGH na ovim cijenama??? Krivo smo se onda razumjeli.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Von Braun:

da razmjeli smo se mi dobro[huh] i pročitaj sve što sam pisao o IGH i ništa nije navlačenje na dolje niti na gore samo moje mišljenje i stanje stvari!

dan je pametniji od noći


jel to razlog današnjeg pada cijene?[huh]
Vaš link

Cijena stadiona nije uračunata u cijenu.
Uostalom ovo je cijena od prije 6 mjeseci, pogledajte graf.
Znači nismo odradili poslove zadnjih 6. mjeseci u cijeni.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

K/P….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=20401&Itemid=59%5Bthumbsup%5D

New Report

Close